Duża Ania w bikini, potem toples. Ale to zdjęcie bez makijażu szokuje najbardziej. "Byłaś najładniejsza z WS, dzisiaj najbrzydsza"

Duża Ania relacjonuje na Instagramie swoje wakacje na Majorce. Zdjęcia w bikini robią wrażenie. To bez makijażu fanom spodobało się już nieco mniej.

Duża Ania nigdy nie robiła tajemnicy z tego, że sporo "zainwestowała" w swój wygląd po pierwszej edycji "Warsaw Shore". Poza powiększeniem piersi i ust, zaczęła regularny trening, dzięki któremu może teraz poszczycić imponującą sylwetką. Liczne zdjęcia w bikini,  którymi dzieli z fanami na Instagramie, tylko to potwierdzają.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Celebrytka pokazała sporo - nie wahała się nawet przed opublikowaniem zdjęcia toples. Na nas największe wrażenie zrobiła jednak selfie bez makijażu. Ania jest na nim zupełnie nie do poznania!

Duża Ania z Warsaw Shore

Instagram.com/yourcandiceanja

Obok komentarzy "śliczna Ania" pojawiały się, między innymi, porównania do Ewy Chodakowskiej. Dla jednych uczestnika "Warsaw Shore" wyglądała na zdjęciu po prostu jak nie ona, dla innych - mało korzystnie.

Byłaś najładniejsza z programu, a teraz jesteś najbrzydsza, a te usta są obleśne - skomentowała jedna z internautek.

A jak Wam się podoba "Duża" w takim wydaniu?

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS