Nie poznajecie, prawda? A to BARDZO znana celebrytka. Solarium i peruka kompletnie ją zmieniły

Czy to jednorazowy eksperyment, czy celebrytka zamierza częściej nosić peruki? tego niestety nie wiemy. Z całą pewnością możemy jednak stwierdzić, że to szaleństwo nie wyszło jej na dobre.

Dobrze ją znacie, ale na pewno nie poznalibyście jej w tym wydaniu, nawet gdyby przeszła obok was na ulicy. Peruka z długimi, czarnymi lokami i o wiele ciemniejsza niż do tej pory karnacja zdecydowanie były znakomitym "kamuflażem". Ciuchy, mimo że dla niej akurat typowe, równie mocno rzucały się w oczy. Obcisłe rurki z wysokim stanem wyglądały, jakby zaraz miały pęknąć, a czarny top-stanik ledwie radził sobie z pomieszczeniem i utrzymaniem na miejscu jej ogromnych piersi.

"Co to za dziewczyna?!" - pytają zaskoczeni redaktorzy People.com. - Przez sięgającą pasa perukę była nie do rozpoznania.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

No i co? Poznaliście? Jeśli nie, oto odpowiedź: to Amber Rose!

My przyznajemy, że gdyby nie podpis pod zdjęciami, nie mielibyśmy pojęcia, że to właśnie ona. Była dziewczyna Kanye Westa znana z pupy równie dużej jak Kim  Kardashian i roznegliżowanych (jak dla nas - zdecydowanie za bardzo) zdjęć na Instagramie, zaszalała z wizerunkiem. I owszem, wygląda całkiem inaczej, ale CZY DOBRZE? Nam raczej się nie podoba...

aga

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS