18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kylie Jenner i "sekret" dużych piersi. Nie, nie chodzi o operację. "Patrzcie, są 10 razy większe". Aż zaniemówiliśmy

Kylie Jenner długo musiała tłumaczyć się z powiększonych ust. Później uwaga mediów i fanów przeniosła się na jej biust. Celebrytka w odpowiedzi zamieściła w sieci wideo, na którym demonstruje, czemu zawdzięcza "efekt powiększonych piersi".
Kylie Jenner zdradziła swój "sekret" Gwiazda wyjawiła czemu zawdzięcza "efekt powiększonych piersi" Kylie Jenner po miesiącach spekulacji przyznała się do zabiegu powiększenia ust, jednak jak dotąd nie skomentowała sprawy rosnącego niemal z dnia na dzień biustu. Na Instagramie pokazywała, jak efekt większych piersi uzyskuje za pomocą taśmy klejącej. Takie tłumaczenie nikogo jednak nie przekonało. Teraz postanowiła wyjawić "prawdziwy sekret". Wykorzystała do tego inaugurację swojej nowej strony internetowej. Subskrybenci mogą na niej obejrzeć wideo, na którym celebrytka demonstruje efekty założenia specjalnego stanika z poduszkami od Victoria's Secret. Spójrzcie, wydają się być teraz 10 razy większe. Bez żadnego konturowania, bez niczego. To wszystko zasługa poduszek. Biust wygląda na większy i bardziej dziewczęcy. Oto cała tajemnica. Nie było żadnej operacji, żadnych implantów - wyjaśnia Kylie. Celebrytka dodaje, że magiczny stanik zmienił jej życie, a teraz noszą go teraz wszystkie jej siostry i koleżanki. Przekonuje was takie wyjaśnienie?

Kylie Jenner po miesiącach spekulacji przyznała się do zabiegu powiększenia ust. Sprawy rosnącego niemal z dnia na dzień biustu nie komentowała. Na Instagramie pokazywała, jak efekt większych piersi uzyskuje za pomocą taśmy klejącej. Takie tłumaczenie nikogo jednak nie przekonało. Teraz postanowiła wyjawić "prawdziwy sekret". Wykorzystała do tego inaugurację swojej nowej strony internetowej. Subskrybenci mogą na niej obejrzeć wideo, na którym celebrytka demonstruje efekty założenia specjalnego stanika z poduszkami od Victoria's Secret.

Spójrzcie, wydają się być teraz 10 razy większe. Bez żadnego konturowania, bez niczego. To wszystko zasługa poduszek. Biust wygląda na większy i bardziej dziewczęco. Oto cała tajemnica. Nie było żadnej operacji, żadnych implantów - wyjaśnia.

Kylie Jenner Instagram.com/kyliejenner

Jenner dodaje, że magiczny stanik zmienił jej życie, a dzięki jej rekomendacji noszą go teraz wszystkie jej siostry i koleżanki. Przekonuje was takie wyjaśnienie zagadki? ;)

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS