Alicja Bachleda-Curuś w sukni ślubnej. Co z tego, że to tylko plan zdjęciowy? Wyglądała prześlicznie

Alicja Bachleda-Curuś nie dość, że przyjechała do Polski kręcić film, to jeszcze wystąpiła w sukni ślubnej.

Tłum gości, uśmiechnięta Alicja Bachleda-Curuś w pięknej sukni ślubnej, a obok niej przystojny pan młody. To niestety nie opis prawdziwej sytuacji, ale równie malownicza scena z filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", do którego zdjęcia właśnie powstają w Warszawie. Fotograf towarzyszył ekipie na planie zdjęciowym, w dniu w którym postać, w którą wciela się aktorka, bierze ślub. W rolę pana młodego wciela się Mikołaj Roznerski. Panna młoda miała na sobie tradycyjną koronkową suknię ślubną i wyglądała absolutnie prześlicznie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Aktorka jest mamą 6-letniego Henry'ego Tadeusza, którego ojcem jest Colin Farrell. W życiu prywatnym nie stanęła na ślubnym kobiercu, choć swego czasu nie brakowało plotek, że para miała wziąć ślub. Teraz przynajmniej możemy sobie wyobrazić, jak wyglądałaby w sukni w ślubnej. Faktycznie, byłoby uroczą panna młodą.

Już w poniedziałek pokazywaliśmy Was pierwsze zdjęcia z planu tej komedii, a chwile, gdy możemy zobaczyć aktorkę w Polsce należą do rzadkości. Film reżyseruje Kinga Lewińska. Oprócz Bachledy-Curuś i Roznerskiego będzie można obejrzeć w nim polskich aktorów: Pawła Domagałę, Piotra Głowackiego, Leszka Lichotę i Macieja Zakościelnego. Film opowiada o siedmiu mężczyznach, którzy spotykają się w klubie fitness. Oprócz Warszawy jest kręcony także na Podhalu i wejdzie do kin w styczniu 2016 roku.

Vic

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS