Magdalena Popławska urodziła, a siostra pokazała pierwsze zdjęcia dziecka. Kto jest ojcem? To też zdradziła

Magdalena Popławska 6 września została mamą, do tej pory jednak tożsamość ojca dziecka pozostawała tajemnicą. Za sprawą siostry aktorki "Twoje Imperium" ustaliło, że jest nim Piotr Fiedler.
Kto jest ojcem? Magdalena Popławska urodziła, a siostra pokazała pierwsze zdjęcia dziecka. Magdalena Popławska 6 września została mamą, do tej pory jednak tożsamość ojca dziecka była tajemnicą. "Twoje Imperium" ustaliło, że jest nim Piotr Fiedler. Magdalena Popławska 6 września została mamą, do tej pory jednak tożsamość ojca dziecka pozostawała tajemnicą. Za sprawą siostry aktorki "Twoje Imperium" ustaliło, że jest nim Piotr Fiedler. Magdalena Popławska o swoim życiu prywatnym nigdy nie mówiła publicznie. Ciąża i poród nie zmieniły jej podejścia, jednak - jak to często bywa w przypadku gwiazd - osoby trzecie przez przypadek ujawniły tajemnicę. W tym przypadku za dużo zdradziła siostra Magdaleny Popławskiej - Aleksandra Popławska. Na swoim Instagramie pokazała pierwsze zdjęcie siostrzenicy. "Girki#małefiedlerki#popmagdy#przyszłynaświat#i#wedrują" - podpisała zdjęcie. Hasztag "małefiedlerki" nieopatrznie dodany przez Aleksandrę Popławską naprowadził redakcję "Twojego Imperium" na trop tajemniczego ojca dziecka. Ustaliła, że jest nim Piotr Fiedler, znany widzom TVN Turbo, prowadzący program "Top wings". Poproszony o zabranie głosu w sprawie przez serwis Plejada.pl, odmówił komentarza. - Nie chcę udzielać żadnych komentarzy w tej sprawie - powiedział Fiedler. Magdalena Popławska także póki co nie wypowiedziała się w sprawie, aktorka unika wywiadów i wielkich gal. Branżowe imprezy wybiera bardzo skrupulatnie. Ostatnio można ją było spotkać na obchodach dziesięciolecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, była już wtedy w ciąży (luźna bluzka nie ukryła krągłości). Fani jednak mogą oglądać aktorkę na dużym ekranie już od 25 wrześnie. Wtedy to wchodzi na ekrany kin produkcja "Król życia", w której zagrała razem z Robertem Więckiewiczem.

Magdalena Popławska o swoim życiu prywatnym nigdy nie mówiła publicznie. Ciąża i poród nie zmieniły jej podejścia, jednak - jak to często bywa w przypadku gwiazd - osoby trzecie przez przypadek ujawniły tajemnicę. W tym przypadku za dużo zdradziła siostra Magdaleny Popławskiej - Aleksandra Popławska. Na swoim Instagramie pokazała pierwsze zdjęcie siostrzenicy.

Córka Magdaleny Popławskiej Screen z Instagram.com/ola.pop/

 

Girki#małefiedlerki#popmagdy#przyszłynaświat#i#wedrują - podpisała zdjęcie.

Hasztag "małefiedlerki" nieopatrznie dodany przez Aleksandrę Popławską naprowadził redakcję "Twojego Imperium" na trop tajemniczego ojca dziecka. Ustaliła, że jest nim Piotr Fiedler, znany widzom TVN Turbo, prowadzący program "Top wings". Poproszony o zabranie głosu w sprawie przez serwis Plejada.pl, odmówił komentarza.

Nie chcę udzielać żadnych komentarzy w tej sprawie - powiedział Fiedler.

Magdalena Popławska także póki co nie wypowiedziała się w sprawie, aktorka unika wywiadów i wielkich gal. Branżowe imprezy wybiera bardzo skrupulatnie. Ostatnio można ją było spotkać na na obchodach 10-lecia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, była już wtedy w ciąży (luźna bluzka nie ukryła krągłości). Fani jednak mogą oglądać aktorkę na dużym ekranie już od 25 wrześnie. Wtedy to wchodzi na ekrany kin produkcja "Król życia", w której zagrała razem z Robertem Więckiewiczem.

 

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS