Jarosław Kuźniar "gwiazdorzy" na planie "DD TVN?". Nie chce rozmawiać o... "To mu nie przystoi"

Jarosław Kuźniar ma za sobą pierwszy tydzień pracy w pasmie śniadaniowym. "Fakt" donosi, że dziennikarz pracujący wcześniej w TVN24 nie odnajduje się na planie "Dzień Dobry TVN" i zażądał od produkcji, by wyłączyć go z rozmów w "kącikach" kulinarnym i show-biznesowym. Według informatora tabloidu, dziennikarz stwierdził, że mu to "nie przystoi".

Jarosław Kuźniar pod koniec sierpnia poinformował widzów, że kończy pracę w TVN24, gdzie od 2007 roku prowadził program "Wstajesz i wiesz" i przechodzi do "Dzień Dobry TVN". Jeszcze przed debiutem na antenie dały się słyszeć sceptyczne głosy. Prowadzący program od lat Marcin Prokop miał powiedzieć, że dziennikarz będzie musiał "schować ego do kieszeni" i zmienić "pogardliwy stosunek do telewizji śniadaniowej".

Według najnowszych doniesień informatora "Faktu", póki co Kuźniar ma radzić sobie z tym średnio. W zeszłym tygodniu widzów oburzyła jego wymiana zdań z prowadzącą sprawozdania z czerwonego dywanu Agnieszką Jastrzębską, w której stwierdził, że nie chciałby, żeby jego córka "skończyła" jak ona. Powołując się na źródła związane z programem tabloid informuje, że Kuźniar nie chce uczestniczyć więcej w rozmowach o gwiazdach.

Uważa, że plotkowanie czy gadanie nad garnkami mu nie przystoi. Zupełnie go to nie interesuje i nie chce w tym brać udziału. W zamian za to deklaruje, że zawsze może się zajmować prowadzeniem przeglądu prasy - twierdzi źródło "Faktu".

Osoba związana ze stacją w rozmowie z nami skwitowała te doniesienia krótkim:

Nie komentujemy plotek.

Wcześniej do rzekomego konfliktu z Kuźniarem odniosła się Agnieszka Jastrzębska. Na dowód, że jej współpraca z nowym prowadzącym układa się bez zarzutu, pocałowała dziennikarza w policzek na wizji.

em

Więcej o:
Komentarze (24)
Jarosław Kuźniar "gwiazdorzy" na planie "DD TVN?". Nie chce rozmawiać o... "To mu nie przystoi"
Zaloguj się
 • Gość: Mmm

  Oceniono 4 razy 4

  To mu nie przystoi - inaczej niż oddawanie używanych do rzeczy do WalMartu...

 • Gość: wallmart

  Oceniono 2 razy 2

  kącik kulinarny powinien go zainteresować. jest okazja nażreć się za darmo

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  niekoronowany Król Cebulaków, ich wielki przywódca duchowy - w programie o wąchaniu kotlecików może rozwinąć skrzydła. jak zjeść śniadanie i sprytnie za nie zapłacić.

 • Gość: Żydożerca

  Oceniono 2 razy 2

  "Nie komentujemy plotek" - cały ten żałosny kanał opiera się na komentowaniu plotek, więc nie ściemniajcie.

 • smith81

  Oceniono 2 razy 2

  Nikodem Dyzma dziennikarstwa.

 • Gość: husarz

  Oceniono 1 raz 1

  A ja wam powiem że nie życzę sobie obcych w Polsce tak samo jak wybiórczej i tvn. Co to za media które widzą aferę w niepodaniu ręki przez Dudę czy o kanapce pawłowicz, a nie zamilkną się o sprzedaniu Ciech kulczykowi za połowę przez tuska, czy strategicznej PKP Energetyka. Że nie wspomnę o największym deficycie rocznym w historii kraju i największej liczbie ministrów i zastępców!!!!! A może napiszę o umorzeniu 1,2 milairda gazpormowi albo o 1 miliardzie na nieużywaną elastyczną linię kredytową?

 • cezar85

  Oceniono 1 raz 1

  gwiazdorzyłby, gdyby chciał być przy każdej rozmowie

  na temat której nie ma pojęcia

  i kazał się słuchać i przytakiwać

 • Gość: Gosia

  Oceniono 1 raz 1

  Myślę, że to przeniesienie wiele go nauczy. Czasem trzeba tak spaść z piedestału i poczuć życie i popatrzyć na nie z innej perspektywy.Zdarzylo mi się to i w sumie zadziałało dobrze. Jemu też się przyda , ale nie może stawiać oporu, lecz wejść w to. Pewien mistrz bokserski doznał takiego upadku i musiał zniżyć się do mycia kibli w sali treningowej. I co się stało ? Wyszedł po tym na człowieka !

 • Gość: ANKA

  0

  Szkoda, że Pan odszedł z tvn24. życzę Panu powodzenia. Poniższe komentarze żenada. Polaczki jak zwykle gnoić tylko potrafią. Reprezentują sobą mniej niż zero.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX