Mówi się, że zakochana kobieta pięknieje. Sandra Bullock ma nowego faceta i... Wygląda zjawiskowo

Jest takie powiedzenie, że "zakochana kobieta pięknieje". W przypadku Sandry Bullock to chyba prawda. Aktorka po prostu zachwyca!

Sandra Bullock w 2010 roku rozwiodła się z Jessie Jamesem, po tym jak na jaw wyszły jego liczne zdrady. Aktorka publicznie przyznała dwa lata później, że długo nie mogła po tym dojść do siebie i nie szukała miłości. Ta jednak odnalazła ją sama. Pod koniec sierpnia "US Weekly" ujawnił, że aktorka od kilku miesięcy spotyka się z modelem i fotografem, 49-letnim Bryanem Randallem. Jeśli nie wierzyliście, że kobieta, która jest zakochana, wygląda piękniej niż zwykle, to tylko zobaczcie jak prezentuje się dziś Bullock:

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
51-letni gwiazda "Grawitacji" w ogóle nie wygląda na swój wiek, a opinająca ciało czarna kreacja podkreśliła jej zgrabną sylwetkę do maksimum - zachwyca się "Daily Mail".

Portal donosi, że równie zachwycony był towarzyszący jej na premierze nowego filmu w Toronto George Clooney. Prawda jest taka, że zachwycamy się i my. Bullock wygląda znakomicie! Mamy nadzieję, że powodzenie w jej życiu osobistym nadal będzie trwać.

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS