Jarosław Kuźniar w programie Kuby Wojewódzkiego. "Cristiano Ronaldo krajowego dziennikarstwa". Internauci: Serio?!

To może być najciekawsza rozmowa sezonu "Kuba Wojewódzki show". Dlaczego? Dziennikarz będzie gościł u siebie Jarosława Kuźniara.
Kuźniar w programie Wojewódzkiego "Cristiano Ronaldo krajowego dziennikarstwa". Internauci: Serio?! To może być najciekawsza rozmowa sezonu "Kuba Wojewódzki show". Dlaczego? Dziennikarz będzie gościł u siebie Jarosława Kuźniara. Jeśli kiedykolwiek widzieliście program Kuby Wojewódzkiego, to pewnie wiecie, że show najlepiej ogląda się wtedy, gdy gość umie odbić piłeczkę z równą precyzją, z jaką zaserwował ją gospodarz. Dlatego z wielkim entuzjazmem przyjęliśmy wiadomość, że Kuba będzie u siebie gościł Jarosława Kuźniara. Apetyt na słowny pojedynek mistrzów ciętej riposty zaostrza wideo, które nowy prowadzący "DD TVN" zamieścił na Twitterze (patrz powyżej). Jest przezabawne! Miało zachęcić? Zachęciło. Termin emisji póki co nie jest znany. Na razie Wojewódzki poinformował jedynie, że Kuźniar go odwiedzi. Nagranie odcinka odbywa się dziś. "Człowiek, którego kochacie nienawidzić! Cristiano Ronaldo krajowego dziennikarstwa... Jarek Kuźniar oraz kilku mistrzów świata" - napisał Kuba Wojewódzki na Facebooku. "Człowiek, którego kochacie nienawidzić..." uderz w stół, a nożyce się odezwą, chciałoby się powiedzieć. Pod wpisem Wojewódzkiego od razu pojawił się pełen sceptycyzmu komentarz internauty, który - jak można zrozumieć - nie podziela entuzjazmu Kuby dla dziennikarskiego warsztatu Kuźniara. Co ciekawe, showman mu odpowiedział. A naprawdę robi to rzadko: "Cristiano Ronaldo krajowego dziennikarstwa... - k*rwa serio?" "TAK! "- odpowiedział Kuba. My już zacieramy ręce, a wy będziecie oglądać?

Jeśli kiedykolwiek widzieliście program Kuby Wojewódzkiego, to pewnie wiecie, że show najlepiej ogląda się wtedy, gdy gość umie odbić piłeczkę z równą precyzją, z jaką zaserwował ją gospodarz. Dlatego z wielkim entuzjazmem przyjęliśmy wiadomość, że Kuba będzie u siebie gościł Jarosława Kuźniara. Apetyt na słowny pojedynek mistrzów ciętej riposty zaostrza wideo, które nowy prowadzący "DD TVN" zamieścił na Twitterze (patrz powyżej). Jest przezabawne! Miało zachęcić? Zachęciło.

Termin emisji póki co nie jest znany. Na razie Wojewódzki poinformował jedynie, że Kuźniar go odwiedzi. Nagranie odcinka odbywa się dziś.

Człowiek, którego kochacie nienawidzić! Cristiano Ronaldo krajowego dziennikarstwa...  Jarek Kuźniar oraz kilku mistrzów świata - napisał Kuba Wojewódzki na Facebooku.

Kuba Wojewódzki zapowiada występ Kuźniara w swoim programieScreen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

"Człowiek, którego kochacie nienawidzić..." uderz w stół, a nożyce się odezwą, chciałoby się powiedzieć. Pod wpisem Wojewódzkiego od razu pojawił się pełen sceptycyzmu komentarz internauty, który - jak można zrozumieć - nie podziela entuzjazmu Kuby dla dziennikarskiego warsztatu Kuźniara. Co ciekawe, showman mu odpowiedział. A naprawdę robi to rzadko:

Cristiano Ronaldo krajowego dziennikarstwa... - k*rwa serio?
TAK! - odpowiedział Kuba.

Kuba Wojewódzki odpowiada internaucieScreen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

My już zacieramy ręce, a wy będziecie oglądać?

karo

Kuba WojewódzkiAplikacja Plotek

POLUB NAS

Będziesz oglądać odcinek 'Kuba Wojewódzki show' z Jarosławem Kuźniarem?
Więcej o:
Komentarze (10)
Jarosław Kuźniar w programie Kuby Wojewódzkiego. "Cristiano Ronaldo krajowego dziennikarstwa". Internauci: Serio?!
Zaloguj się
 • Gość: wiem

  0

  wszystkie texty dziadka pochadzą z klubow geyowskich

 • baba_jaga

  Oceniono 2 razy 0

  No i spotka się dwóch debili i popie... głupoty

 • mgr.nauk

  Oceniono 4 razy 0

  Czy to prawda, że W-dzki proponował Prezydentowi wystąpienie w jego szopce? Ja nie mogę uwierzyć !!! Czy może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć? Jeśli to prawda to znaczy że W-dzkiemu już całkowicie odyebało pod beretem jak myślał, że może się zwrócić do Prezydenta.

 • Gość: bussubussu

  0

  Posiusiałem się ze szczęścia...

 • Gość: savalas

  Oceniono 2 razy 0

  Jak już takie piłkarskie porównania mamy, to bardziej Rasiak, nie obrażając Grzesia oczywiście. Kuźniar, to ten najgorszy typ współczesnego pseudo dziennikarza celebryty, którego nie trawie. Głupi, opiniotwórczy i zapatrzony w siebie.

 • Gość: ja

  Oceniono 1 raz -1

  Człowiek, którego kochacie nienawidzić?
  Żeby kogoś nienawidzić to go trzeba jakimkolwiek cieniem uczucia darzyć, a mnie Kuźniar jest obojętny zupełnie.

 • cezar85

  Oceniono 1 raz -1

  kupa wojewódzki

  kupą wojewódzkim polskiej rozrywki

 • Gość: polak

  Oceniono 2 razy -2

  burakow dwoch...jeden przyjezdny a drugi lokalny :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX