Karolina Malinowska źle zniosła krytykę Horodyńskiej, ale posłuchała jej rady. PRZEFARBOWAŁA WŁOSY!

Joanna Horodyńska ostro skrytykowała Karolinę Malinowską od stóp do głów. Mimo jeszcze ostrzejszej odpowiedzi na recenzję stylizacji, żona Oliviera Janiaka wzięła sobie do serca niektóre rady - szczególnie te dotyczące koloru włosów.

Joanna Horodyńska podjęła się zrecenzowania kreacji gwiazd z balu Fundacji TVN. Bardzo ostre słowa padły pod adresem Karoliny Malinowskiej (to jednak jeszcze nic w porównaniu z odpowiedzią na krytykę, którą żona Oliviera Janiaka umieściła na swoim Facebooku).

Wyjątkowo niekorzystny odcień czerwieni z domieszką pomarańczu, szczególnie dla kogoś, kto przefarbował włosy na rudy, czyli nie jest to kolor naturalny. Do Julianne Moore daleko - komentowała Horodyńska dla Lula.pl.

Karolina Malinowska, Olivier Janiak WBF/Marek Kudelski

Szczególnie surowo gospodyni programu "Gwiazdy na dywaniku" oceniła kolor włosów Malinowskiej. Ta chyba - choć niektóre - gorzkie słowa wzięła sobie do serca, bo na kolejnej imprezie pojawiła się już w nowym odcieniu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MALINOWSKIEJ >>

Jeśli chodzi o sam kolor włosów, to my chyba też wolimy Malinowską w ciemniejszej palecie barw. Była modelka ostatnio jednak często bawiła się kolorami. Nim stała się ognistym rudzielcem, rozważała też blond. W jakim kolorze podoba Wam się najbardziej?

Karolina Malinowska, Joanna Horodyńska Kapif

Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska jeszcze parę lat temu uchodziły za dobre koleżanki. Ich zawodowa współpraca także wydawała się układać nie najgorzej, do czasu... W 2012 roku Malinowska wydawała na FB oświadczenie, z którego jasno wynika, że nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego.

Moi kochani aktualna rubryka w "Party" jest moją ostatnią. Definitywnie zakończyłam tym samym współpracę z Joanną Horodyńską, proszę nie łączyć nas jako duet ani zawodowo ani prywatnie. Dziękuję redakcji za możliwość pracy dla fajnego tytułu przez ostatnie trzy lata, ale wystarczy.

To co się dzieje w internecie oraz z niektórymi osobami zajmującymi się modą, jest delikatnie mówiąc mało smaczne. Przepraszam wszystkich którzy poczuli się dotknięci moją oceną ich strojów. Mam dość czytania tytułów Malinowska poniża... Bo to nie jest prawda, a z pewnością nie było celem. Na szczęście Prada i prawda jeszcze mi się nie mylą.

Panie nie rozstały się w najlepszych relacjach. Koleżanka koleżance raczej na odchodne nie napisałaby postu, w którym przemyciła tak zjadliwe uwagi:

Myśmy się nie poróżniły. Myśmy inaczej funkcjonowały. Karolina miała swój świat, ja miałam swój świat i nie było takiego łącznika. Nawet jeśli chodzi o styl ubierania się. Karolina tym się nie zajmowała i nie chciała do tego podejść perfekcyjnie jak ja chciałam, bo też ma inne życie inne sprawy: dzieci męża i nie zawsze miała czas na szukanie nowych spodni czy nowej sukienki. Ale z drugiej strony też znam takie kobiety, które też tak mają i potrafią to pogodzić - mówiła w RMF FM. - Zaczęło ją męczyć to, że zaczęła być odbierana, że może nie jest najlepiej ubrana. To ją bolało, ale nie potrafiła się zdystansować- twierdzi Horodyńska.

Karolina Malinowska nie zrezygnowała jednak z zawierania prywatnych znajomości ze znanymi osobami z show-biznesu. Od dłuższego czasu nie ukrywa swojej przyjaźni z Ewą Chodakowską:

 

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

W jakim odcieniu Karolina Malinowska wygląda najlepiej?