Horodyńska skrytykowała kreację Malinowskiej. "Trochę jak własna matka". Odpowiedź dziennikarki jeszcze ostrzejsza

Niegdyś były przyjaciółkami, teraz toczą ze sobą prawdziwą wojnę. Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska nie szczędzą sobie przykrych słów.
Horodyńska vs. Malinowska Horodyńska skrytykowała kreację Malinowskiej. Niegdyś były przyjaciółkami, teraz toczą ze sobą prawdziwą wojnę. Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska nie szczędzą sobie przykrych słów. Niegdyś były przyjaciółkami, teraz toczą ze sobą prawdziwą wojnę. Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska nie szczędzą sobie przykrych słów. Tym razem "zaczęła" Joanna Horodyńska, krytykując Karolinę Malinowską za stylizację z Balu TVN. O jej zdanie na temat kreację dziennikarki zapytał portal Lula.pl: "O nie! Wyjątkowo niekorzystny odcień czerwieni z domieszką pomarańczu, szczególnie dla kogoś, kto przefarbował włosy na rudy, czyli nie jest to kolor naturalny. Do Julianne Moore daleko. Fatalny, dodający lat makijaż, źle obrysowane oko, jakby pomniejszone. Błyszcząca czerwona szminka jest zawsze ryzykowna i sprawdza się jedynie na sesjach beauty. Mat jest zdecydowanie bardziej rasowy. Karolina Malinowska wygląda trochę jak własna matka, a to młoda, piękna dziewczyna! Nie ratuje jej droga torebka ani buty, choć akurat te elementy są najciekawsze w całej stylizacji" - napisała Horodyńska. "Młoda, piękna dziewczyna" nie przekonała jednak Karoliny Malinowskiej. Na jej odpowiedź nie trzeba było długo czekać - ta znalazła się na facebookowym profilu modelki. Malinowska swojej eksprzyjaciółce wypomniała wpadkę z wypożyczonymi butami w roli głównej, a komentarz opatrzyła odpowiednim zdjęciem.

Tym razem "zaczęła" Joanna Horodyńska, krytykując Karolinę Malinowską za stylizację z Balu TVN. O jej zdanie na temat kreację dziennikarki zapytał portal lula.pl:

O nie! Wyjątkowo niekorzystny odcień czerwieni z domieszką pomarańczu, szczególnie dla kogoś, kto przefarbował włosy na rudy, czyli nie jest to kolor naturalny. Do Julianne Moore daleko. Fatalny, dodający lat makijaż, źle obrysowane oko, jakby pomniejszone. Błyszcząca czerwona szminka jest zawsze ryzykowna i sprawdza się jedynie na sesjach beauty. Mat jest zdecydowanie bardziej rasowy. Karolina Malinowska wygląda trochę jak własna matka, a to młoda, piękna dziewczyna! Nie ratuje jej droga torebka ani buty, choć akurat te elementy są najciekawsze w całej stylizacji - napisała Horodyńska.

"Młoda, piękna dziewczyna" nie przekonała jednak Karoliny Malinowskiej. Na jej odpowiedź nie trzeba było długo czekać - ta znalazła się na facebookowym profilu modelki. Malinowska swojej eksprzyjaciółce wypomniała wpadkę z wypożyczonymi butami w roli głównej, a komentarz opatrzyła odpowiednim zdjęciem.

Komentarz na profilu Karoliny MalinowskiejFacebook.com/Karolina-Malinowska

Z którą z byłych przyjaciółek się zgadzacie?

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS