Horodyńska skrytykowała kreację Malinowskiej. "Trochę jak własna matka". Odpowiedź dziennikarki jeszcze ostrzejsza

Niegdyś były przyjaciółkami, teraz toczą ze sobą prawdziwą wojnę. Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska nie szczędzą sobie przykrych słów.
Horodyńska vs. Malinowska Horodyńska skrytykowała kreację Malinowskiej. Niegdyś były przyjaciółkami, teraz toczą ze sobą prawdziwą wojnę. Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska nie szczędzą sobie przykrych słów. Niegdyś były przyjaciółkami, teraz toczą ze sobą prawdziwą wojnę. Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska nie szczędzą sobie przykrych słów. Tym razem "zaczęła" Joanna Horodyńska, krytykując Karolinę Malinowską za stylizację z Balu TVN. O jej zdanie na temat kreację dziennikarki zapytał portal Lula.pl: "O nie! Wyjątkowo niekorzystny odcień czerwieni z domieszką pomarańczu, szczególnie dla kogoś, kto przefarbował włosy na rudy, czyli nie jest to kolor naturalny. Do Julianne Moore daleko. Fatalny, dodający lat makijaż, źle obrysowane oko, jakby pomniejszone. Błyszcząca czerwona szminka jest zawsze ryzykowna i sprawdza się jedynie na sesjach beauty. Mat jest zdecydowanie bardziej rasowy. Karolina Malinowska wygląda trochę jak własna matka, a to młoda, piękna dziewczyna! Nie ratuje jej droga torebka ani buty, choć akurat te elementy są najciekawsze w całej stylizacji" - napisała Horodyńska. "Młoda, piękna dziewczyna" nie przekonała jednak Karoliny Malinowskiej. Na jej odpowiedź nie trzeba było długo czekać - ta znalazła się na facebookowym profilu modelki. Malinowska swojej eksprzyjaciółce wypomniała wpadkę z wypożyczonymi butami w roli głównej, a komentarz opatrzyła odpowiednim zdjęciem.

Tym razem "zaczęła" Joanna Horodyńska, krytykując Karolinę Malinowską za stylizację z Balu TVN. O jej zdanie na temat kreację dziennikarki zapytał portal lula.pl:

O nie! Wyjątkowo niekorzystny odcień czerwieni z domieszką pomarańczu, szczególnie dla kogoś, kto przefarbował włosy na rudy, czyli nie jest to kolor naturalny. Do Julianne Moore daleko. Fatalny, dodający lat makijaż, źle obrysowane oko, jakby pomniejszone. Błyszcząca czerwona szminka jest zawsze ryzykowna i sprawdza się jedynie na sesjach beauty. Mat jest zdecydowanie bardziej rasowy. Karolina Malinowska wygląda trochę jak własna matka, a to młoda, piękna dziewczyna! Nie ratuje jej droga torebka ani buty, choć akurat te elementy są najciekawsze w całej stylizacji - napisała Horodyńska.

"Młoda, piękna dziewczyna" nie przekonała jednak Karoliny Malinowskiej. Na jej odpowiedź nie trzeba było długo czekać - ta znalazła się na facebookowym profilu modelki. Malinowska swojej eksprzyjaciółce wypomniała wpadkę z wypożyczonymi butami w roli głównej, a komentarz opatrzyła odpowiednim zdjęciem.

Komentarz na profilu Karoliny MalinowskiejFacebook.com/Karolina-Malinowska

Z którą z byłych przyjaciółek się zgadzacie?

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS
Więcej o:
Komentarze (15)
Horodyńska skrytykowała kreację Malinowskiej. "Trochę jak własna matka". Odpowiedź dziennikarki jeszcze ostrzejsza
Zaloguj się
 • Gość: La donna

  Oceniono 5 razy 5

  Malinowska wyglada staro i bez gustu. Wiecej pokory kobieto.

 • Gość: Dorota

  Oceniono 5 razy 5

  Horodynska zapytana o ocene stylizacji Malinowskiej odpowiedziala rzeczowo i prawdziwie,trudno o bardziej trafne stwierdzenie,nie obrazila przy tym Malinowskiej wiec ta powinna sie tak nie spinac tylko przyjrzec fotkom i przyjac krytyke

 • Gość: Anka11

  Oceniono 5 razy 5

  Nie ważne, czy się lubią, czy nie, ale Malinowska na balu TVN była ubrana beznadziejnie. Jedna z najgorszych kreacji. Zresztą nigdy nie widziałam jej gustownie ubranej. No i ta przaśna jej uroda. Jednakowoż Horodyńska może bardziej rasowa jest, ale jakoś życie osobiste do bani. Tak więc drogie panie 1:1 :)

 • Gość: reni

  Oceniono 3 razy 3

  bardzo trafna ocena Horodyńskiej, to samo pomyślałam, jak zobaczyłam Malinowską, ze wygląda bardzo xle w tej sukni, nawet przyszło mi do głowy, ze jest w kolejnej ciązy...

 • Gość: iza

  Oceniono 3 razy 3

  jak kiedys malina oceniała to było ok ,a teraz jest oceniana to już się obraża

 • gagula

  Oceniono 2 razy 2

  W tym przypadku faktycznie Malinowska nie wyglądała zbyt dobrze, ale to nie znaczy, że Horodyńska ( która jest znana z głównie tego, że się przebiera, a nie ubiera) nie musiała tego komentować.

 • changeable8

  Oceniono 7 razy 1

  Dwie "szafiarki" się za łby wzięły... Jak to mówią - wart pac pałaca.

 • Gość: gosc

  0

  Malinowska jest bardzo piękną i mądrą kobietą i wygląda i jest ubrana bardzo gustownie ,
  niech Horodyńska sama się przejrzy w lustrze!!!!

 • Gość: kobieta

  0

  nie przepadam ani za Horodyńską ani za Malinowską. PAni MAlinowska wyglądała fatalnie w tej " sukience" Horodyńska ma rację. Pani Malinowska z takim doświadczeniem jako modelka a tutaj taka klapa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX