Rozenek i Majdan wzięli ślub? Na Balu TVN-u pokazali... Czy my dobrze widzimy?! "Jesteśmy już po ślubie"

Czyżby Rozenek i Majdan byli już po ślubie? Para pokazała "obrączki". I szybko wyjaśniła, o co chodzi.
Rozenek i Majdan wzięli ślub? Para pokazała "obrączki". I szybko wyjaśniła, o co chodzi. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Balu TVN-u obchodzili szczególną rocznicę. To właśnie rok temu na tej imprezie pierwszy raz pojawili się publicznie razem. Agnieszka Jastrzębska podczas wywiadu postanowiła wykorzystać ten fakt i zapytała parę o plany na przyszłość. Jedyna rzecz, o którą nas nie pytaj, to ślub. Dlatego, bo już jesteśmy po ślubie - powiedziała Rozenek. Jakby tego było mało, na dowód oboje pokazali "obrączki". No cóż, coś faktycznie lśniło na ich palcach. O proszę tu - pokazała Rozenek, a wtórował jej Majdan. - No, zobacz u mnie - mówił były piłkarz. Gdy dziennikarka zaczęła gratulować, przyznali, że to tylko żart. Spokojnie, żartujemy - wyznała Rozenek. Czy na pewno? Nie mamy powodów, by nie wierzyć "Perfekcyjnej Pani Domu". Z drugiej strony, gdyby faktycznie udało im się utrzymać w sekrecie zawarcie małżeństwa, byłaby to naprawdę wielka sensacja.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na niedzielnym Balu TVN-u obchodzili szczególną rocznicę. To właśnie rok temu na tej imprezie pierwszy raz pojawili się publicznie razem. Przeprowadzająca z nimi wywiad Agnieszka Jastrzębska tę okazję postanowiła wykorzystać i spytała o ślub. A wtedy Rozenek ogłosiła, że do ślubu już doszło.

Chcieliśmy powiedzieć, że jedyne, o co nas nie pytaj, to o ślub. Dlatego, bo już jesteśmy po ślubie - powiedziała Rozenek.

Jakby tego było mało, na dowód pokazali "obrączki". Coś faktycznie lśniło na ich palcach.

O proszę tu - pokazała Rozenek, a wtórował jej Majdan. - No, zobacz - mówił.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Gdy dziennikarka zaczęła gratulować, oni wszystko obrócili w żart.

Żartujemy - przyznała Rozenek.

Czy na pewno? Nie mamy powodów, by nie wierzyć "Perfekcyjnej Pani Domu". Z drugiej strony, gdyby faktycznie udało im się utrzymać w sekrecie zawarcie małżeństwa, byłby to naprawdę niezły żart.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS