Karolina Malinowska wspomina szkolne czasy. Jest ubaw: szubienice na marginesach i maluch pana od fizyki w...

Syn Karoliny Malinowskiej rozpoczął naukę w szkole podstawowej, a modelkę wzięło na wspomnienia. Co napisała o swojej polonistce i przystojniaku z klasy?
Wspominki Malinowskiej Karolina Malinowska wspomina szkolne czasy. Syn Karoliny Malinowskiej poszedł w zeszłym tygodniu do pierwszej klasy. Dla modelki była to dobra okazja do wspominania czasów, kiedy ona sama była uczennicą. Fryderyk, syn Karoliny Malinowskiej, poszedł w zeszłym tygodniu do pierwszej klasy. Dla modelki była to dobra okazja do wspominania czasów, kiedy ona sama była uczennicą: "Dawno, dawno temu, w Szkole Podstawowej nr 80 im. Stefana Starzyńskiego w Łodzi, zjawiła się Karolina Malinowska, lat siedem, która została uczennicą klasy 1B...". Malinowska czytelników swojego bloga zabrała w rozczulającą podróż w czasie: "Pamiętam panią Barbarę Stasiak - kobietę, która zmieniła moje życie. Była najlepszym wychowawcą na świecie. Uczyła języka polskiego i za błędy ortograficzne rysowała na marginesach szubienice! Kochałam ją bardzo. Pamiętam pana od fizyki i chemii, który siał postrach na korytarzach. (...) Raz na koniec roku wstawiliśmy jego pomarańczowego malucha do śmietnika i zastawiliśmy pomarańczowymi pojemnikami MPO. Oj, długo go szukał...Miałam fajną klasę, no może poza kilkoma przypadkami (jak to wszędzie). I klasowego przystojniaka pamiętam - Bolka. I śmieszka, cudownego Sebastiana, którego uwielbiałam. Nawet Stasiakowa nie potrafiła się na niego gniewać zbyt długo". Modelka przyznała, że wciąż pamięta wszystkich kolegów i koleżanki z klasy (ba! potrafi nawet wymienić ich w kolejności zgodnej z listą z dziennika) i z rozrzewnieniem myśli o niektórych nauczycielach. Po więcej wspomnień odsyłamy Was do bloga Karoliny Malinowskiej.

Fryderyk, syn Karoliny Malinowskiej, poszedł w zeszłym tygodniu do pierwszej klasy. Dla modelki była to dobra okazja do wspominania czasów, kiedy ona sama była uczennicą:

Dawno, dawno temu, w Szkole Podstawowej nr 80 im. Stefana Starzyńskiego w Łodzi, zjawiła się Karolina Malinowska, lat siedem, która została uczennicą klasy 1B...

Malinowska czytelników swojego bloga zabrała w rozczulającą podróż w czasie:

Pamiętam panią Barbarę Stasiak - kobietę, która zmieniła moje życie. Była najlepszym wychowawcą na świecie. Uczyła języka polskiego i za błędy ortograficzne rysowała na marginesach szubienice! Kochałam ją bardzo.
Pamiętam pana od fizyki i chemii, który siał postrach na korytarzach. (...) Raz na koniec roku wstawiliśmy jego pomarańczowego malucha do śmietnika i zastawiliśmy pomarańczowymi pojemnikami MPO. Oj, długo go szukał...
Miałam fajną klasę, no może poza kilkoma przypadkami (jak to wszędzie). I klasowego przystojniaka pamiętam - Bolka. I śmieszka, cudownego Sebastiana, którego uwielbiałam. Nawet Stasiakowa nie potrafiła się na niego gniewać zbyt długo.

Modelka przyznała, że wciąż pamięta wszystkich kolegów i koleżanki z klasy (ba! potrafi nawet wymienić ich w kolejności zgodnej z listą z dziennika) i z rozrzewnieniem myśli o niektórych nauczycielach. Po więcej wspomnień odsyłamy Was do bloga Karoliny Malinowskiej.

Karolina MalinowskaInstagram.com/karolamalina

kas

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (3)
Karolina Malinowska wspomina szkolne czasy. Jest ubaw: szubienice na marginesach i maluch pana od fizyki w...
Zaloguj się
  • Gość: facet

    0

    jak sie edukacji zbyt dlugo nie kontynuowala to i wszytskie nazwiska kolegow z podstawowki łatwo zapamietac....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX