Robert Lewandowski świętuje urodziny Anny. Pokazał romantyczne zdjęcie. Podpis pod nim jeszcze lepszy

Robert Lewandowski obchodzącej 27 urodziny Annie Lewandowskiej życzenia złożył za pośrednictwem Instagramu.
Lewandowski świętuje urodziny Anny Pokazał romantyczne zdjęcie. Podpis pod nim jeszcze lepszy Robert Lewandowski obchodzącej 27. urodziny Annie Lewandowskiej życzenia złożył za pośrednictwem Instagramu. Nie tak dawno Anna Lewandowska składała za pośrednictwem social mediów życzenia urodzinowe Robertowi. Teraz piłkarz miał okazję odwdzięczyć się żonie. Z okazji jej 27. urodzin umieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym para czule patrzy sobie w oczy. Obok znalazły się oczywiście życzenia. I to one są najbardziej urocze. "Ta fotografia wyraża więcej niż tysiąc słów. Pozostań właśnie taka, jaka jesteś, bądź sobą. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, kochanie!" Oczywiście nie mogło tu zabraknąć komentarzy zachwyconych internautów: Wow! Słodko!; Wszystkiego najlepszego, Ania. Robert, fajnie, że ją wspierasz - to tylko niektóre z nich. Kto by się spodziewał, że znany piłkarz jest takim romantykiem!

Nie tak dawno Anna Lewandowska składała za pośrednictwem social mediów życzenia urodzinowe Robertowi. Teraz piłkarz miał okazję odwdzięczyć się żonie. Z okazji jej 27 urodzin umieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym para czule patrzy sobie w oczy. Obok znalazły się oczywiście życzenia. I to one są najbardziej urocze.

Ta fotografia wyraża więcej niż tysiąc słów. Pozostań właśnie taka, jaka jesteś, bądź sobą. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin kochanie!

Robert LewandowskiInstagram.com/_rl9/

Oczywiście nie mogło tu zabraknąć komentarzy zachwyconych internautów:

Wow! Słodko!
Wszystkiego najlepszego, Ania. Robert, fajnie, że ją wspierasz - to tylko niektóre z nich.

Kto by się spodziewał, że znany piłkarz jest takim romantykiem! ;)

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o: