Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na Balu TVN. Ona: koronki, siateczki, brak stanika i... Czy my dobrze widzimy?!

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk jakiś czas temu ogłosili swoje zaręczyny na Instagramie. Czy to prawda, można się tylko domyślać. Jednak na sobotnim Balu TVN ukochana showmana miała na palcu... obrączkę!
Wojewódzki i Kaczoruk na Balu TVN Ona: koronki, siateczki, brak stanika i... obrączka? Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na sobotnim Balu TVN ściągnęli na siebie całą uwagę mediów. Ukochana showmana wyglądała rewelacyjnie i fotografowie nie opuszczali jej na krok. Kreacja odsłaniała ciało modelki i eksponowała jej największy atut - długie i bardzo zgrabne nogi. Wzrok przyciągał również koronkowy i prześwitujący dekolt - niby zabudowany, a jednak szalenie seksowny. Co więcej, bez trudu można było zauważyć, że Kaczoruk nie miała na sobie stanika! Najciekawsze jest jednak to, że ukochana showmana miała na palcu... obrączkę! Czyżby para bawiła się z fanami w kotka i myszkę? Na Instagramie najpierw ogłosili swoje zaręczyny, a zaraz później dodali, że tak naprawdę tylko oni wiedzą, czy faktycznie do nich doszło. Teraz w subtelny sposób sugerują, że ślub już się odbył. Co o tym wszystkim sądzicie? Na odpowiedź zainteresowanych pewnie trochę poczekamy...

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na sobotnim Balu TVN ściągnęli całą uwagę. Dziennikarzowi zasług za to jednak nie przypisujemy. Bo spójrzcie tylko na jego ukochaną! To ona zadbała o to, by fotografowie nie opuszczali ich na krok. Kreacja odsłaniała ciało - szczególnie zgrabne nogi modelki. Wzrok przyciągał również dekolt - niby zabudowany, a jednak seksowny - na dodatek Renulka nie miała stanika!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

bawią się z fanami w kotka i myszkę. Na Instagramie najpierw ogłosili swoje zaręczyny, a zaraz później dodali, że tak naprawdę tylko oni wiedzą, czy faktycznie do nich doszło.

Ale zaraz, zaraz... Czy to obrączka?

Renata KaczorukKapif

Jak powiedział Michał Piróg, "zaręczyć może się każdy, ale co dalej?". No właśnie! Co dalej? Na odpowiedź zainteresowanych pewnie trochę poczekamy...

 

aga

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (57)
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na Balu TVN. Ona: koronki, siateczki, brak stanika i... Czy my dobrze widzimy?!
Zaloguj się
 • Gość: maja

  Oceniono 15 razy 9

  Piękna sukienka! Piękna kobieta!

 • fanizymiko

  Oceniono 9 razy 7

  Ona: koronki, siateczki, brak stanika i... kolejny dowód, że nie ma potrzeby nosić stanika:))

 • dupa_w_zupie

  Oceniono 5 razy 5

  O proszę, Wojewódzki też bez stanika.

 • changeable8

  Oceniono 10 razy 4

  Wy nader często droga redakcjo widzicie to czego nie ma, albo to co widzicie, nie jest tym, czym wam się wydaje. A co do stanika, jak już ktoś słusznie zauważył, ta pani go w ogóle nie potrzebuje.

 • Gość: beta

  Oceniono 7 razy 3

  Piękna sukienka,nie mogę się oprzeć aby ją skomentować.

 • pawel.lewski

  Oceniono 1 raz 1

  Wojewódzki wygląda jak "kominiarz z Sandomierza".

 • sselrats

  Oceniono 1 raz 1

  U Wojewodzkiego tez brak stanika.

 • morlis2

  Oceniono 1 raz 1

  O matko, jak ojciec z córką. Ona jest bardzo ładna i młodziutka. A on stary i paskudny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX