Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim na Balu TVN! Zobaczcie, jak to wyglądało [WIDEO]

Producent oświadczył się swojej ukochanej na oczach wszystkich. O to czy zostanie jego żoną spytał ze sceny.
Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim! Producent oświadczył się swojej ukochanej na Balu TVN Bal TVN to impreza, na której pojawiają się najbardziej znani dziennikarze, ale też aktorzy i celebryci. W tym roku najważniejszym wydarzeniem wieczoru były bez wątpienia oświadczyny Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy producent filmowy przemawiał na scenie, w pewnym momencie zwrócił się w stronę swojej dziewczyny, Agnieszki Szulim. Czy zostaniesz moją żoną? - zapytał milioner. Jak pewnie się domyślacie, dziennikarka bez wahania odpowiedziała "tak". Serdecznie gratulujemy, jednak na ślub Szulim i Woźniaka-Staraka trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Dziennikarka od 2008 roku jest żoną Adama Badziaka. Póki co, para nadal nie jest rozwiedziona.

Bal TVN to impreza, na kórej pojawiają się najbardziej znani dziennikarze, ale też aktorzy i celebryci. W tym roku najważniejszym wydarzeniem wieczoru były bez wątpienia oświadczyny Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy producent filmowy przemawiał na scenie, w pewnym momencie zwrócił się w stronę swojej dziewczyny.

Czy zostaniesz moją żoną? - spytał milioner.

 

Parze na Instagramie pogratulowała obecna na balu Anna Kalczyńska:

Z mężem - podpisała zdjęcie z imprezy. - Ktoś także pobierze się wkrótce. Gratulacje @aganajezykach i #piotrwozniakstarak. Bądźcie szczęśliwi!

I pokazała zdjęcie ze swoim małżonkiem:

Anna Kalczyńska z mężemInstagram.com/annakalczynska

My oczywiście przyłączamy się do gratulacji. Przypominamy jednak, że na ślub Szulim i Woźniaka-Staraka trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Dziennikarka od 2008 roku jest żoną Adama Badziaka. Para póki co nie jest rozwiedziona.

jus / X-news

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS