Kylie Jenner rozjaśniła włosy. Teraz przyszła kolej na BRWI. Nie była zachwycona efektem

Kylie Jenner znów eksperymentuje z wyglądem. Usta, włosy, pupa, piersi... Czy coś tu jeszcze jest naturalne? Oceńcie sami.
Kylie Jenner znów eksperymentuje z wyglądem Najpierw rozjaśniła włosy. Teraz przyszła kolej na brwi. Nie była zachwycona efektem Kylie Jenner przez wiele miesięcy nosiła peruki. Wszystko dlatego, że jej wymarzona blond fryzura wymagała czasu. Jedno rozjaśnianie nie wystarczyło, a do czasu drugiego należy dać włosom nieco odpocząć. Gdy efekt był już zadowalający, celebrytka przyjęła zaproszenie do sesji okładkowej kanadyjskiego wydania "Elle". Styliści stwierdzili jednak, że ciemne brwi źle wyglądają ze zmienioną fryzurą, więc je rozjaśnili. Kylie oczywiście udokumentowała ten "proces" na Snapchacie. Jak się okazuje, aspirująca modelka nie była jednak zachwycona tą zmianą. Mimo że do zdjęć w trakcie sesji (także do tych na jej Instagramie) pozowała z uśmiechem, po powrocie do domu wpadła w rozpacz i całkowicie się rozkleiła. Na Snpachacie pojawiło się nagranie, na którym Kylie płacze z powodu rozjaśnionych brwi. Hej, nie przejmuj się! Wcale nie jest tak źle! A co Wy sądzicie o metamorfozie celebrytki?

Kylie Jenner przez wiele miesięcy nosiła peruki. Wszystko dlatego, że jej wymarzona blond fryzura wymagała czasu. Jedno rozjaśnianie nie wystarczyło, a do czasu drugiego należy dać włosom nieco odpocząć. Gdy już efekt był zadowalający, przyjęła zaproszenie do sesji okładkowej kanadyjskiego wydania "Elle". Styliści stwierdzili jednak, że ciemne brwi celebrytki źle teraz wyglądają, więc i je rozjaśnili. Kylie udokumentowała "proces" na Snapchacie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Dziewczyna nie była jednak zachwycona ich nowym wyglądem. Mimo że do zdjęć w trakcie sesji (a także do tych na jej Instagramie) pozowała uśmiechnięta, wieczorem po powrocie do domu rozkleiła się. Na Snpachacie pojawiło się nagranie, na którym Kylie płacze z powodu brwi. Hej, nie przejmuj się! Wcale nie jest tak źle!

aga

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS