Agnieszka Włodarczyk w kolejnej nudnej stylizacji... Nie tym razem! Zaszalała i wyszło jej to na dobre

Agnieszka Włodarczyk tym razem naprawdę się postarała. Pokombinowała, ale wszystko świetnie się ze sobą zgrało. Taką chcemy ją oglądać!
Agnieszka Włodarczyk w świetnej stylizacji Tym razem naprawdę się postarała Agnieszka Włodarczyk jest największą na świecie fanką "szarej dresówki". I niestety nie chodzi w niej tylko po domu. Na salonach pojawiała się już we wszelkich możliwych kreacjach z tego materiału i nigdy nie wyglądało to dobrze. Tym razem jednak postanowiła nieco bardziej się postarać i osiągnęła całkiem niezły efekt. Nadal jest casualowo i na luzie, ale widać zabawę modą. No i jest stylowo! Włodarczyk miała na sobie cieniutki, luźny sweterek oraz skórzaną spódnicę z wysokim stanem i nonszalancko zarzucony płaszcz w kolorze khaki. Do tego mocne dobrała ciekawe dodatki - skórzany pas, czarne botki i torebka. Jak oceniacie ten eksperyment? My jesteśmy na tak!

Agnieszka Włodarczyk jest największą na świecie fanką "szarej dresówki". I niestety nie chodzi w niej tylko po domu. Na salonach pojawiała się już we wszelkich możliwych kreacjach z tego materiału i nigdy nie wyglądało to dobrze. Tym razem jednak postanowiła nieco bardziej się postarać i efekt bardzo nam się podoba. Nadal jest casualowo i na luzie, ale widać tu już zabawę modą. No i jest stylowo!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Włodarczyk miała na sobie cieniutki, luźny sweterek, który włożyła w skórzaną spódnicę w wysokim stanem. Do tego mocne dodatki - skórzany pas, czarne botki i torebka, a na całość nonszalancko zarzucony płaszcz w kolorze khaki. Jak oceniacie ten eksperyment? My jesteśmy na tak!

 

aga

POLUB NAS