Mila Kunis i Ashton Kutcher na meczu. Emocje trochę ich poniosły. "Całowali się namiętnie". Oj, nawet bardzo

Mila i Ashton rzadko publicznie okazują sobie uczucia. Ale kiedy kibicowali na stadionie swojej ulubionej drużynie, emocje sportowe sprawiły, że zapomnieli o fotoreporterach...
Mila Kunis i Ashton Kutcher na meczu Emocje sportowe sprawiły, że zapomnieli o fotoreporterach. "Całowali się namiętnie" Mila Kunis i Ashton Kutcher nie bez powodu są jedną z najbardziej lubianych par w Hollywood. Na co dzień wyglądają jak zwyczajni Amerykanie (może tylko nieco szczuplejsi i ładniejsi), w podróż poślubną pojechali w zupełnie "niegwiazdorskie" miejsce, a na randki chodzą na... mecze. To właśnie na stadionie w Los Angeles przyłapali ich fotoreporterzy. Mila ubrana w bluzę i jeansy, Ashton z nieodłączną czapeczką i w kraciastej koszuli... A do tego całusy, przytulanie i uśmiechy. Czy nie wyglądają jak para nastolatków kibicująca ulubionej drużynie? Kiedy Dodgers [drużyna, której kibicowali aktorzy - przyp.red.] zdobywała punkty, nowożeńcy świętowali skacząc i całując się namiętnie na oczach wszystkich - opisuje "Daily Mail". I jak tu ich nie uwielbiać?

Para aktorów nie bez powodu jest uwielbiana przez fanów i media. Na co dzień wyglądają jak zwyczajni Amerykanie (może tylko nieco szczuplejsi i ładniejsi), w podróż poślubną jadą w zupełnie "niegwiazdorskie" miejsce, a na randki chodzą na... mecze. To właśnie na stadionie w Los Angeles przyłapali ich fotoreporterzy. Mila w bluzie i jeansach, Ashton z nieodłączną czapeczką, ubrany w kraciastą koszulę... A do tego całusy, przytulanie i uśmiechy. Czy nie wyglądają jak para nastolatków kibicująca ulubionej drużynie?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Kiedy Dodgers [drużyna, której kibicowali aktorzy - przyp.red.] zdobywała punkty, nowożeńcy świętowali skacząc i całując się namiętnie na oczach wszystkich - opisuje "Daily Mail".

I jak tu ich nie uwielbiać? ;)

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS