Justyna Pawlicka z "Top Model" sprzedaje futra. Na FB pokazała zdjęcie z lisem. Gwiazdy w szoku. "Okrucieństwo"

Justyna Pawlicka wrzuciła na prywatnego FB zdjęcie z małym lisem, podpisując je "sezon na lisy oficjalnie uważam na otwarty". Dodajmy tylko, że celebrytka jest właścicielką marki sprzedającej naturalne futra. Rozumiecie już pewnie, dlaczego jej wpis oburzył całą internetową społeczność, w tym Natalię Siwiec, czy Maffashion.
Justyna Pawlicka wywołała burzę Uczestniczka "Top Model" sprzedaje futra. Na FB pokazała zdjęcie z lisem. Gwiazdy w szoku Pamiętacie jeszcze, kogo określano mianem "najseksowniejszej Top Model"? Jeśli nie spieszymy z przypomnieniem. Tak nazywano, mogącą poszczycić się ultrakobiecą sylwetką, Justynę Pawlicką. Dziewczyna programu nie wygrała i nie podbiła świata mody, za to zaczęła działać w branży odzieżowej - od kilku lat prowadzi sklep z futrami. Teraz na Facebooku umieściła post, który śmiało można nazwać okrutnym, jeśli weźmie się pod uwagę jej działalność w przemyśle futrzarskim. Ponieważ post ukazał się na prywatnym profilu Pawlickiej i dostęp do niego mają jedynie znajomi, świat mógłby się w ogóle nie dowiedzieć o zdjęciu z małym lisem, gdyby nie Maffashion, która udostępniła u siebie screen posta. Coooo zaaa okropieństwo - napisała szafiarka. Wpis był szeroko komentowany przez internautów, którzy także podzielali zdanie blogerki. Głos zabrała także Natalia Siwiec. Jak można być tak okrutnym człowiekiem?! - napisała modelka. Wcześniej byłą uczestniczki "Top Model" otwarcie skrytykowała Joanna Krupa, zagorzała orędowniczka praw zwierząt i przeciwniczka produktów z naturalnych skór. Jest mi wstyd za jej zachowanie. Myślałam, że jest lepszym człowiekiem. Jak można - po tym wszystkim, co mówiliśmy z Michałem w programie "Top Model" - promować produkcję czy sprzedaż futer?! To jest mordowanie w męczarniach niewinnych zwierząt dla MODY. Dziewczyno!!! Mam ci pokazać film PETA, jak się tę modę robi? - mówiła Krupa w rozmowie z Se.pl. A co Wy sądzicie o kontrowersyjnym poście Justyny Pawlickiej?

Pamiętacie jeszcze, kogo określano mianem "najseksowniejszej Top Model"? Jeśli nie spieszymy z przypomnieniem. Tak nazywano, mogącą poszczycić się najbardziej kobiecą sylwetką, Justynę Pawlicką. Dziewczyna programu nie wygrała i nie podbiła także świata mody, za to zaczęła działać w branży odzieżowej - od kilku lat prowadzi sklep z futrami, Justyna Pawlicka Futra. Teraz na FB umieściła post, który śmiało można nazwać okrutnym, jeśli weźmie się pod uwagę właśnie jej działalność w przemyśle futrzarskim.

Ponieważ post ukazał się na prywatnym profilu Pawlickiej i dostęp do niego mają jedynie znajomi, świat mógłby się w ogóle nie dowiedzieć o zdjęciu z małym lisem, gdyby nie Maffashion, która udostępniła u siebie screen posta. Opisała go emocjonalnie:

Coooo zaaa okropieństwo :(

Post Justyny PawlickiejScreen z Facebook.com/MAFFASHION.official

Wpis był szeroko komentowany przez internautów, którzy także podzielali zdanie blogerki. Post Maffashion udostępniła także Natalia Siwiec.

Post Justyny PawlickiejScreen z Facebook.com/NATALIA-SIWIECNATALIYAH

Jak można być tak okrutnym człowiekiem?! - napisała Siwiec.

Ten post z pewnością jeszcze bardziej spotęguje niechęć wielu gwiazd do Pawlickiej. Wcześniej otwarcie byłą uczestniczki "Top Model" skrtykowała Joanna Krupa, zagorzała orędowniczka praw zwierząt i przeciwniczka produktów z naturalnych skór.

Jest mi wstyd za jej zachowanie. Myślałam, że jest lepszym człowiekiem. Jak można - po tym wszystkim, co mówiliśmy z Michałem w programie "Top Model" - promować produkcję czy sprzedaż futer?! To jest mordowanie w męczarniach niewinnych zwierząt dla MODY. Dziewczyno!!! Mam ci pokazać film PETA, jak się tę modę robi? - mówiła w rozmowie z Se.pl.

A co Wy sądzicie o kontrowersyjnym poście Justyny Pawlickiej?

karo

MaffashionAplikacja Plotek

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (46)
Justyna Pawlicka z "Top Model" sprzedaje futra. Na FB pokazała zdjęcie z lisem. Gwiazdy w szoku. "Okrucieństwo"
Zaloguj się
 • Anna K

  Oceniono 8 razy 4

  i ta ku... trzyma na rękach liska, który za kilka chwil straci życie, w męczarniach, aby ona mogła zarobić. Kim trzeba być, aby zrobić takie zdjęcie i je opublikować.

 • Gość: Vegan

  Oceniono 6 razy 4

  Pusta idiotka >:/ widać, że nie ma pomysłu na siebie

 • Gość: iwa

  Oceniono 2 razy 2

  i ona ma byc dama ja pier... obejrzalam te pusta kretynke w damach i wiesniaczkach i musze powiedziec ze noz mi sia otwieral gdy sluchalam tej seplenicy zalosna suka i materialistka i ta jej kolezanka

 • Gość: leon

  Oceniono 2 razy 2

  Napompowana gdzie się da, może dlatego mózg wypełniony jest powietrzem.....

 • Gość: wera

  Oceniono 2 razy 2

  pusta szmata

 • Gość: ja

  Oceniono 2 razy 2

  Gwiazdy w szoku ? Ciekawy jestem kto od niej je kupuje.Heh zal

 • Tas ia

  Oceniono 4 razy 2

  Wolałaby nosić jej skórę na sobie niż tego małego, biednego liska. Wystarczy spojrzeć na mordkę tego liska, taką słodziutką i już nie da się zrobić takiego okrucieństwa. Można tylko go przytulić i nic więcej :/ Dziwię się, że ludzie są do tego zdolni :/

 • Gość: Agnieszka

  Oceniono 1 raz 1

  Po obejrzeniu dzisiejszego odcinka z udziałem Pani Justyny Pawlickiej w programie pt. Damy i wieśniaczki zastanawiam się jak można być taką hipokrytką? W powyższym programie "celebrytka" zrobiła awanturę, gdy podczas jednego z zadań miała przynieść na obiad mięso królika. "Gwiazda" stwierdziła, że nie będzie nosiła krwi tego zwierzątka na swoich dłoniach, a tym czasem jest właścicielką sklepu zajmujacego sie sprzedażą naturalnych futer, biorąc udział w tak bestialskim procederze. Hipokryzja? Zbyt delikatne słowo w odniesieniu do tej Pani.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX