Joanna Koroniewska na Instagramie: Latka lecą, trzeba dbać o formę. Na tym zdjęciu na pewno tego nie widać

Joanna Koroniewska wrzuciła na Instagrama fotografię, na której prezentuje się bez grama makijażu. Roześmiana i pełna energii aktorka zachwyciła internautów.
Joanna Koroniewska bez makijażu Gwiazda na Instagramie: Latka lecą. Na tym zdjęciu na pewno tego nie widać Joanna Koroniewska stawia na zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. W ostatnim czasie jej profil na Instagramie zasiliło sporo zdjęć wykonanych podczas joggingu. Intensywne treningi przynoszą świetny efekt - 37-letnia aktorka może poszczycić się figurą nastolatki. Niejedna nastolatka mogłaby pozazdrościć jej także ładnej cery i świeżego wyglądu. Najlepszym tego dowodem jest najnowsze zdjęcie gwiazdy, która pokazała się bez makijażu. Roześmiana i pełna energii aktorka zachwyciła internautów. Piękna, normalna kobieta. Szczery uśmiech podstawą sukcesu! - pisali internauci. Jeden z fanów zapytał, czy aktorka zaliczyła już codzienną dawkę joggingu. Koroniewska odpowiedziała w zaskakujący sposób. Jutro, bo dziś przerwa. Moja córka została właśnie pierwszoklasistką, więc latka lecą i trzeba dbać o formę - napisała aktorka. A jak Wam podoba się Joanna Koroniewska w wersji no make-up?

Joanna Koroniewska stawia na zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. W ostatnim czasie jej profil na Instagramie zasiliło sporo zdjęć zrobionych podczas joggingu. Wyciskane w trakcie treningów siódme poty przynoszą skutek - 37-letnia aktorka może poszczycić się figurą nastolatki.  Ładnej cery i świeżego wyglądu mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Najlepszym tego dowodem jest fotografia opublikowana przez nią na Instagramie.

Joanna KoroniewskaInstagram.com/joannakoroniewska/

Obok zdjęcia znalazły się same pozytywne komentarze.

Piękna, normalna kobieta.
Szczery uśmiech podstawą sukcesu! - pisali internauci.

Jeden z fanów zapytał, czy aktorka zaliczyła już codzienną dawkę joggingu. Koroniewska odpowiedziała w zaskakujący sposób.

Jutro, bo dziś przerwa, ale młoda moja pierwszoklasistką więc latka lecą i trzeba dbać o formę - napisała.

A jak Wam podoba się Joanna Koroniewska w wersji no make-up?

kas

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS