Edyta Pazura była porównywana do Racewicz. Po "aferze z nową twarzą" wraca odmieniona. Jak wygląda teraz?

Wygląd Edyty Pazury budził niedawno sporo emocji, jeśli weźmiemy pod uwagę doniesienia tabloidów o jej rzekomych operacjach plastycznych. Żona Pazury nie rezygnuje jednak z publicznych wyjść, ani kolejnych eksperymentów z wyglądem. Teraz ma nową fryzurę.

Krótki biały top, który odsłaniał idealnie płaski brzuch, przepiękna spódnica w odcieniu pudrowego różu - stylizacja Edyty Pazury z imprezy z okazji 10-lecia "DD TVN" była zachwycająca, ale w kontekście niedawnej "afery", związanej z insynuacjami tabloidów na temat jej rzekomych operacji plastycznych, z pewnością niejedna para oczu z uwagą przypatrywała się jej twarzy. Bez wątpienia rzuca się w oczy nowa fryzura. Dłuższe, gładko zaczesane włosy, odmieniły - naszym zdaniem - żonę Pazury.

<< ZOBACZ NOWE ZDJĘCIA EDYTY PAZURY >>

Zamieszanie wokół Edyty Pazury powstało w październiku zeszłego roku, kiedy to pojawiła się na imprezie Wedding Show. Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków wprost stwierdzili, że poprawiała ona urodę, stwierdzając, że przypomina Joannę Racewicz.

Joanna Racewicz, Edyta PazuraKapif/WBF

Temat podchwyciły także tabloidy, a gdy "Super Express" wyliczył jej wszystkie rzekome operacje razem z kwotą, jakie miała na nie przeznaczyć, nie wytrzymała. Na swoim Facebooku zamieściła oświadczenie, w którym dementowała pogłoski o przebytych zabiegach i informuje, ze podjęła już kroki prawne wobec tabloidu.

Edyta PazuraFacebook.com/pages/Edyta-Pazura

Żonę wziął w obronę także Cezary Pazura, który w ironicznym poście na Facebooku skomentował nieprzyjazne plotki.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Czy Edyta Pazura wygląda teraz lepiej niż w październiku 2014?