Magdalena Ogórek wróciła na salony. Nie zgadniecie, z kim. Krytycy jej stylu powinni być zadowoleni

Była kandydatka SLD na prezydenta w trakcie kampanii budziła kontrowersje stylizacjami, które, zdaniem niektórych, były nieodpowiednie do okazji i powagi urzędu o który zabiegała. Teraz wróciła na salony w bardzo grzecznym "looku".

Magdalena Ogórek wzbudziła niemałą sensację, kiedy w trakcie trwania kampanii prezydenckiej pojawiła się na pokazie mody swojej znajomej Joanny Przetakiewicz. Krytykowano również jej sukienkę, w której, przynajmniej w opinii Doroty Wróblewskiej, wyglądała jak "dziewczyna szukająca wrażeń".

W wyborach prezydenckich przepadła, ale świat show-biznesu o niej nie zapomniał. W czwartkowy wieczór towarzyszyła Bartoszowi Węglarczykowi na imprezie z okazji 10. urodzin "Dzień Dobry TVN". Ci, którzy wcześniej krytykowali jej zbyt "frywolny" styl, tym razem powinni być zadowoleni. Dziennikarz i była kandydatka na prezydenta dobrze bawili się w swoim towarzystwie. Fotoreporterzy "przyłapali" ich nawet na wspólnym tańcu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Bardzo klasyczne połączenie granatowej sukienki, pereł i beżowych szpilek, naszym zdaniem sprawdziło się doskonale. A jak Wam się podoba?

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS