Avril Lavigne i Chad Kroeger rozwodzą się! Zaskakujące oświadczenie. "Miłość właśnie umarła trochę bardziej"

Wokalistka i lider grupy Nickelback ogłosili separację po dwóch latach małżeństwa. Lavigne skomentowała sprawę na swoim Instagramie.
Avril Lavigne się rozwodzi "Miłość właśnie umarła trochę bardziej". Avril Lavigne i Chad Kroeger rozwodzą się! Wokalistka i lider grupy Nickelback ogłosili separację po dwóch latach małżeństwa. Avril Lavigne i Chad Kroeger rozwodzą się! Wokalistka i lider grupy Nickelback ogłosili separację po dwóch latach małżeństwa. Lavigne skomentowała sprawę na swoim Instagramie. Para poznała się w 2012 roku, gdy wokalistka zaprosiła muzyka do współpracy nad jej płytą. Zaczęli spotykać się w lipcu 2012 roku, miesiąc później byli już zaręczeni. Ze ślubem również nie czekali długo - "tak" powiedzieli sobie 1 lipca 2013 roku. Sielanka nie trwała długo. Pierwsze doniesienia o kryzysie w związku pojawiły się jeszcze w 2014, kiedy Avril i Chad wielokrotnie dali się "przyłapać" publicznie bez obrączki. Oficjalnie zaprzeczali jednak plotkom o kryzysie i o zdradach, których miał się rzekomo dopuścić lider grupy Nickelback. W środę Lavigne ogłosiła na Instagramie, że para jest w separacji: "Z ciężkim sercem informuję o naszej separacji. Małżeństwo i muzyka przyniosły nam wiele niezapomnianych wspomnień. Nadal jesteśmy i zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi i zawsze będzie nam na sobie zależeć. Rodzinie, przyjaciołom i fanom szczerze dziękujemy za wsparcie" - napisała. Mimo, że o rozstaniu spekulowano od wielu miesięcy, zagraniczne media przyjęły informację ze smutkiem: "Avril Lavigne i Chad Kroeger rozstają się - miłość właśnie umarła dziś trochę bardziej" - skomentował portal Spin.com.

Avril Lavigne i Chad Kroeger poznali się w 2012 roku, gdy wokalistka zaprosiła muzyka do współpracy nad jej płytą. Zaczęli spotykać się w lipcu 2012 roku, miesiąc później byli już zaręczeni. Ze ślubem również nie czekali długo - "tak" powiedzieli sobie 1 lipca 2013 roku.

Sielanka nie trwała długo. Pierwsze doniesienia o kryzysie w związku pojawiły się jeszcze w 2014, kiedy Avril i Chad wielokrotnie dali się "przyłapać" publicznie bez obrączki. Oficjalnie zaprzeczali jednak plotkom o kryzysie i o zdradach, których miał się rzekomo dopuścić lider grupy Nickelback. W środę Lavigne ogłosiła na Instagramie, że para jest w separacji.

Z ciężkim sercem informuję o naszej separacji. Małżeństwo i muzyka przyniosły nam wiele niezapomnianych wspomnień. Nadal jesteśmy i zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi i zawsze będzie nam na sobie zależeć. Rodzinie, przyjaciołom i fanom szczerze dziękujemy za wsparcie - napisała.

Avril Lavigne i Chad KroegerInstagram.com/avrillavigne

Mimo, że o rozstaniu spekulowano od wielu miesięcy, zagraniczne media przyjęły informację ze smutkiem.

Avril Lavigne i Chad Kroeger rozstają się - miłość własnie umarła dziś trochę bardziej - skomentował portal Spin.com.

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS