Sandra Bullock długo rozpaczała po rozwodzie. Teraz znalazła nową miłość. "Niedorzecznie przystojny"

Gwiazda długo nie mogła dojść do siebie po rozwodzie z Jessie Jamesem. Wygląda na to, że ponownie udało się jej odnaleźć szczęście w miłości. Amerykańskie media nie mogą nachwalić się atutów jej wybranka.
Sandra Bullock znalazła nową miłość Sandra Bullock długo rozpaczała po rozwodzie Sandra Bullock w 2010 roku rozwiodła się z Jessie Jamesem po tym, jak na jaw wyszły jego liczne zdrady. W 2013 roku przyznała w jednym z wywiadów, że bardzo długo zajęło jej dojście do siebie i nie była wówczas pewna, czy kiedykolwiek uda się jej znów być szczęśliwą. Od tego czasu łączono ją z wieloma mężczyznami, ale wszystko kończyło się na poziomie medialnych spekulacji. Do teraz. Pod koniec sierpnia "US Weekly" ujawnił, że aktorka od kilku miesięcy spotyka się z modelem i fotografem, 49-letnim Bryanem Randallem. W zeszłym tygodniu parę "przyłapano" na randce w restauracji w Los Angeles. Amerykańskie media są pod sporym wrażeniem wdzięków nowego wybrana Bullock. Dobry Boże! Nowy chłopak Sandry Bullock jest wręcz niedorzecznie przystojny! - zachwyca się "US Weekly". Sandra Bullock znalazła szczęście u boku niesamowicie "gorącego" fotografa - dodaje Holywoodlife.com. Źródło "US Weekly" twierdzi, że na atrakcyjności atuty Randalla się nie kończą. - Jest bardzo przystojny, ale też zupełnie normalny. Sandra jest z nim bardzo szczęśliwa - donosi znajomy pary. Bullock i Randall mieli poznać się parę miesięcy temu przez wspólnych znajomych. O tym, że sprawy zmierzają w poważnym kierunku, może świadczyć fakt, że to właśnie z fotografem u boku gwiazda pojawiała się na niedawnym weselu Jennifer Aniston i Justina Theoroux.

Sandra Bullock w 2010 roku rozwiodła się z Jessie Jamesem po tym jak na jaw wyszły jego liczne zdrady. W 2013 roku przyznała w jednym z wywiadów, że bardzo długo zajęło jej dojście do siebie i nie była wówczas pewna, czy kiedykolwiek uda się jej znów być szczęśliwą. Od tego czasu łączono ją z wieloma mężczyznami, ale wszystko kończyło się na poziomie medialnych spekulacji. Do teraz. Pod koniec sierpnia "US Weekly" ujawnił, że aktorka od kilku miesięcy spotyka się z modelem i fotografem, 49-letnim Bryanem Randallem. W zeszłym tygodniu parę "przyłapano" na randce w restauracji w Los Angeles.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA NOWEGO CHŁOPAKA BULLOCK >>

Amerykańskie media są pod sporym wrażeniem wdzięków nowego wybrana Bullock.

Dobry Boże! Nowy chłopak Sandry Bullock jest wręcz niedorzecznie przystojny! - zachwyca się "US Weekly".
Sandra Bullock znalazła szczęście u boku niesamowicie "gorącego" fotografa - dodaje Holywoodlife.com.

Źródło "US Weekly" twierdzi, że na atrakcyjności atuty Randalla się nie kończą.

Jest bardzo przystojny, ale też zupełnie normalny. Sandra jest z nim bardzo szczęśliwa - donosi znajomy pary.

Bullock i Randall mieli poznać się parę miesięcy temu przez wspólnych znajomych. O tym, że sprawy zmierzają w poważnym kierunku, może świadczyć fakt, że to własnie z fotografem u boku gwiazda pojawiała się na niedawnym weselu Jennifer Aniston i Justina Theoroux.

 

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS