Dominika Wodzianka przefarbowała włosy! Lepiej? Zdecydowanie. "Super, odmłodniałaś!"

Jeszcze do niedawna szatynka o włosach koloru dojrzałych kasztanów. Teraz? Jest jaśniej, o wiele jaśniej. I według niektórych lepiej.
Dominika Wodzianka przefarbowała włosy! Lepiej? Zdecydowanie. "Super, odmłodniałaś!" Jeszcze do niedawna szatynka o włosach koloru dojrzałych kasztanów. Teraz? Jest jaśniej, o wiele jaśniej. I według niektórych lepiej. Dominika Zasiewska, niegdysiejsza Wodzianka, rozjaśniła włosy. Nowa fryzura najwyraźniej jej się spodobała, bo pochwaliła się nią na Facebooku i Instagramie - i to od razu kilkoma zdjęciami. Czy jasna twarz okolona jasnymi włosami spodobała się internautom? Nawet bardzo. "Świetny kolor włosów!; Super! Odmłodniałaś" - pisali. Nam też się podoba.

Dominika Zasiewska, niegdysiejsza Wodzianka, rozjaśniła włosy. Nowa fryzura najwyraźniej jej się spodobała, bo pochwaliła się nią na Facebooku i Instagramie - i to od razu kilkoma zdjęciami. Jak teraz wygląda? Tak:

Dominika Zasiewska Screen z Facebook.com/Dominika Zasiewska

Czy jasna twarz okolona jasnymi włosami spodobała się internautom? Nawet bardzo.

Świetny kolor włosów!
Super! Odmłodniałaś - pisali.

Nam też się podoba.

Wpisy na profilu Dominiki Zasiewskiej Screen z Instagram.com/Dominika Zasiewska

Dominika Zasiewska w sierpniu ubiegłego roku została mamą. Jakiś czas temu pokazała w internecie film, na którym widzimy spacerującego jej synka, Gucia. Urocze.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS