Kanye West zamierza kandydować na prezydenta USA. Jest już komentarz Białego Domu. W punkt. RE-WE-LAC-JA!

Jest już odpowiedź Białego Domu w sprawie oświadczenia Kayne Westa, że w 2020 roku będzie ubiegał się o fotel prezydenta USA. Odpowiedź jest dowcipna i trafia w punkt.
Biały Dom odpowiada Kanye West zamierza kandydować na prezydenta USA. Jest komentarz Białego Domu. Jest już odpowiedź Białego Domu w sprawie oświadczenia Kayne Westa, że w 2020 roku będzie ubiegał się o fotel prezydenta USA. Odpowiedź jest dowcipna. Jest już odpowiedź Białego Domu w sprawie oświadczenia Kayne Westa, że w 2020 roku będzie ubiegał się o fotel prezydenta USA. Odpowiedź jest dowcipna i trafia w punkt. Internet ma niezły ubaw komentując zapowiedź Kanye Westa, że w 2020 roku zamierza kandydować na prezydenta. Ma też niezły ubaw wyobrażając sobie, jak Kim Kardashian wyglądałaby jako pierwsza dama. Teraz więcej powodów do radości dostarczył Josh Earnest, Sekretarz Prasowy Białego Domu. Akurat był w podróży na Alaskę z obecnym prezydentem USA, Barackiem Obamą. Jednak zapytany przez "Billboard", jak skomentowałby kandydaturę Westa, odparł: - Zobaczymy, jakie wybierze sobie hasło, żeby je wyhaftować na czapce w trakcie kampanii. Zapewne od razu ułoży do niego muzykę. Zapowiedź Westa, że za 5 lat będzie startował w wyborach prezydenckich póki co wszyscy traktują w kategoriach żartu i bez umiaru nabijają się z muzyka. W internecie jest już sporo memów o tym, oczywiście prześmiewczych. Jeżeli jednak West nie zapomni o swoich słowach (spokojnie, internet mu przypomni), to w 2020 roku szykuje się w Stanach Zjednoczonych nadzwyczaj interesująca kampania wyborcza.

Internet ma niezły ubaw komentując zapowiedź Kanye Westa, że w 2020 roku zamierza kandydować na prezydenta. Ma też niezły ubaw wyobrażając sobie, jak Kim Kardashian wyglądałaby jako pierwsza dama. Teraz więcej powodów do radości dostarczył Josh Earnest, Sekretarz Prasowy Białego Domu.

Akurat był w podróży na Alaskę z obecnym prezydentem USA, Barackiem Obamą. Jednak zapytany przez "Billboard", jak skomentowałby kandydaturę Westa, odparł:

Zobaczymy, jakie wybierze sobie hasło, żeby je wyhaftować na czapce w trakcie kampanii.

Zapewne od razu ułoży do niego muzykę.

Zapowiedź Westa, że za 5 lat będzie startował w wyborach prezydenckich póki co wszyscy traktują w kategoriach żartu i bez umiaru nabijają się z muzyka. W internecie jest już sporo memów o tym, oczywiście prześmiewczych. Jeżeli jednak West nie zapomni o swoich słowach (spokojnie, internet mu przypomni), to w 2020 roku szykuje się w Stanach Zjednoczonych nadzwyczaj interesująca kampania wyborcza.

Macie jakieś propozycje dla Westa na hasło wyborcze?

A tu ten fragment przemowy, z którego dowiedzieliśmy się o tej jakże ważnej dla świata decyzji.

alex

Kim Kardashian Aplikacja Plotek