Sukienka Kylie Jenner była seksowna, owszem. Niestety pasek materiału uparcie zsuwał się z piersi

Kylie Jenner stara się każdą kolejną sukienką przekroczyć kolejną granicę i "coś" udowodnić. "Co takiego?", zapytacie. No, jak to? Że to ONA, a nie Kim, jest najseksowniejsza z klanu Kardashian-Jenner. Jak jej wychodzi? Z różnym skutkiem.

Kylie Jenner na gali MTV VMA pojawiła się w kreacji tak opiętej, że ledwo mogła się w niej poruszać. Wielkich zachwytów jednak nie wzbudziła. Na szczęście wieczór się jeszcze nie skończył! Po imprezie cała rodzina udała się do jednej z ulubionych hollywoodzkich restauracji klanu Kardashian-Jenner, "Craig's". Wybrali się tam osobnymi samochodami. Najmłodsza z Kardashianek udała się do knajpki w towarzystwie swojego chłopaka, rapera Tygi. Przed hotelem czekali na nich paparazzi. Kylie "dostarczyła" im świetnego materiału. Wszystko przez opiętą, bandażową miniówkę. Sukienka była seksowna i odważna, ale niestety również niezbyt dobrze dopasowana. Celebrytka z trudem utrzymywała na miejscu pasek czarnego materiału zasłaniającego jej piersi.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Nie można jej jednak odmówić jednego - chciała zerwać z wizerunkiem małej dziewczynki i zdecydowanie jej się to udało. Kolejnymi kreacjami udowadnia, że jest już świadomą swojego seksapilu młodą kobietą.

Dla nas jednak to trochę za dużo. Kylie, nie musisz na siłę starać się dorównać starszej siostrze... I naprawdę mamy nadzieję, że nie nagrasz sekstaśmy.

aga

Kim Kardashian

Więcej o:
Komentarze (12)
Sukienka Kylie Jenner była seksowna, owszem. Niestety pasek materiału uparcie zsuwał się z piersi
Zaloguj się
 • Gość: pogromca lam

  Oceniono 3 razy 3

  a ten czarny wytatuowany wymoczek ma pokrowiec od kamizelki kuloodpornej na sobie ? - ku... co za wieśniak !

 • braddock

  Oceniono 3 razy 3

  "...udała się do knajpki w towarzystwie swojego chłopaka, rapera Tygi."

  Tego czarnego śmierdziela od "rack city bitch, rack city bitch"?!

  Ja pier...., cień szansy, że może ominęły ją ku...e geny, znikł bezpowrotnie.

 • Gość: j23

  Oceniono 2 razy 2

  Ale kto to w ogóle jest?!

 • 1969xxx

  Oceniono 2 razy 2

  zesralem sie wczoraj w majtki biegunka poplynela mi az do lewego buta smierdzialo jak ch,,,j czekam na propozycje od redakcji

 • Gość: Żydożerca

  Oceniono 2 razy 2

  Czasem się zastanawiam, jak absolutnie niezrozumiałe byłoby zjawisko celebryctwa dla przedstawicieli obcej cywilizacji. Z jakiegoś niewyjaśnionego powodu niektóre jednostki danego gatunku budzą przedziwne zainteresowanie wielu innych jednostek. Tak jak tutaj (i w każdym innym przypadku) - no, kobieta. Dwie ręce, dwie nogi, głowa, dupa. Je, śpi, sra. I co z tego wynika? Dla mnie to niepojęte. To samo zresztą tyczy się wszystkich w jakikolwiek sposób wyróżnionych jednostek - władców, kapłanów, bogaczy itp. Gdyby to się wiązało z talentem, z umiejętnościami, wtedy jasne. Ale tak? Po prostu nie rozumiem.

 • Gość: Oudeemann

  Oceniono 1 raz 1

  Idiotka i czarny przygłup - a ludzie się takimi śmieciami podniecają. Zalamka.

 • oksza

  Oceniono 1 raz 1

  gazeta.pl wprowadziła bezczelną cenzurę. Pod żadnym artykułem choćby wspominającym o emigrantach nie wolno dyskutować. Jesteście gorsi niż PRL. Wtedy przynajmniej było wiadomo że jest cenzura.

 • yuraa

  Oceniono 1 raz 1

  jak / że co ? sukienka czyli kawałek szmaty była seksowna ?
  zboczeni fetyszyśći

 • Gość: iks

  Oceniono 1 raz 1

  Na silikonie nic się nie utrzyma

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX