Roseanne Barr najpierw schudła, a teraz obcięła i przefarbowała włosy. Poznalibyście ją? My z trudem

Roseanne Barr zmienia się z miesiąca na miesiąc. Kiedyś słynąca z obfitych kształtów aktorka już rok temu zaskoczyła szczuplejszą sylwetką. Teraz przefarbowała włosy na blond. Jest nie do poznania.

Kobieta zmienną jest - oj, i to bardzo zmienną - można by powiedzieć patrząc na jej zdjęcia. 62-letnia Roseanne Barr znana z kultowego serialu "Roseanne" pojawiła się w poniedziałek na nagraniu programu "Jimmy Kimmel Live". Czekali na nią paparazzi, ale zastanawiamy się, czy ją w ogóle poznali. Aktorka bardzo się bowiem zmieniła. Już rok temu bardzo schudła, a teraz zafundowała sobie nową fryzurę - skróciła włosy i ufarbowała je na blond. Po dawnym wizerunku sympatycznej acz pulchnej aktorki nie pozostał ślad. Teraz jest zadziornie i z pazurem. My jesteśmy na tak!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Roseanne Barr zdaje sobie sprawę z tego, że jej metamorfoza robi wrażenie, ale przyznaje, że nie umie przyjmować komplementów. Dlaczego? Wyjaśniła to w zabawny sposób.

Wiesz co, ludzie mi to mówią, gdy mnie widzą. To dziwne, bo to leci tak: "Wyglądasz... Dobrze????". To brzmi jakby mówili: "Kiedyś wyglądałaś jak gó*no". Nie jestem dobra w przyjmowaniu komplementów. Mam wrażenie, że coś złego się za chwilę wydarzy - skwitowała w rozmowie z Jimmy Kimmelem, którą przytacza Theinterrobang.com.

Jakiś czas temu przyznała, że choruje na zwyrodnienie plamki żółtej i jaskrę, które prowadzą do utraty wzroku. Przyznała, że wciąż prowadzi samochód, choć "już chyba nie powinna" i żartowała, że zdarzyło jej się "trafić w kilka osób w samochodach". Również do choroby potrafi podejść jednak z humorem. Zwłaszcza, że "przyciąga" takie sytuacje.

Jakaś kobieta wyszła z samochodu, była szalona i mówiła do mnie "trafiłaś we mnie". Wiedziałam, że tego nie zrobiłam. Próbowałam być miła, ale nie wyszło. Wtedy ona zagroziła, że wezwie policję i każe zrobić mi test trzeźwości. - Tego dla niej było już za wiele. - Powiedziałam jej, że jest antysemitką. Ale wtedy okazało się, że jest Żydówką i wyszło na to, że to ja jestem antysemitką - opowiedziała w tym samym wywiadzie.

Wyznała, że ulgę w chorobie przynosi jej marihuana. Narkotyk ma lecznicze działanie na nadciśnienie oczne, Barr wspomniała też o innych cenionych przez siebie aspektach takiej terapii.

Jest ekspansywna, otwiera umysł. Sprawia, że jesteś w stanie się zachwycić, spojrzeć z zachwytem w gwiazdy. Pobudza wyobraźnie - tego nie chcę stracić - wyznała w kwietniu w rozmowie z "The Daily Beat".

Aktorka największą przemianę przeszła w kwietniu zeszłego roku. Od wielu lat zmagała się z nadwagą i wreszcie udało jej się schudnąć. Kiedy zapytano ją o to, jak udało jej się zrzucić nadprogramowe kilogramy, zdradziła tajniki swojej diety cud.

Tak, przeszłam na dietę. Jest rewolucyjna i bardzo restrykcyjna. Jesz mniej i więcej się ruszasz! - zażartowała gwiazda.

Roseanne Barr zadebiutowała w telewizji w 1985 roku, jednak popularność zdobyła za sprawą głównej roli w serialu stacji ABC "Roseanne". Sitcom był emitowany prawie przez całą dekadę od końca lat 80. Po zakończeniu serialu gwiazda pojechała w trasę stand-upową i gościnnie występowała w różnych komediowych produkcjach ("Biuro", "Mam na imię Earl").

W sierpniu 2012 roku Comedy Central zorganizowało roast na jej cześć. Zaproszeni na wydarzenie goście wyśmiewali najpikantniejsze szczegóły z życia aktorki. Wśród szyderców znalazł się nawet jej znienawidzony mąż Tom Arnold. Warto dodać, że ich rozwód uważany jest za jedno z najbardziej gorzkich rozstań w historii Hollywood. Dziś Barr ma 62 lat i nadal nie może narzekać na brak zajęć: jest jurorką w talent show dla komików "Last Comic Standing". Mieszka na Hawajach.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS