Victoria Grycan publikowała już w sieci zdjęcia swojej pupy. Ale tego jeszcze nie było. "Żenujące"

"Po co ty to sobie robisz? OMG. Żenująca fota" - z takimi komentarzami spotkało się nowe zdjęcie pośladków Victorii Grycan.
Grycan przesadziła? Victoria Grycan publikowała już w sieci zdjęcia swojej pupy. "Po co ty to sobie robisz? OMG. Żenująca fota" - z takimi komentarzami spotkało się nowe zdjęcie pośladków Victorii Grycan. "Po co ty to sobie robisz? OMG. Żenująca fota" - z takimi komentarzami spotkało się nowe zdjęcie pośladków Victorii Grycan. Nie trzeba było długo czekać na ciąg dalszy sprawozdania z egzotycznych wakacji Victorii i Marty Grycan. Choć bardziej trafne byłoby chyba określenie - sprawozdania z ich seksownych strojów i póz. Grycanki w poniedziałek zamieściły na Instagramie odważne zdjęcia, ale pierwsze skrzypce "grały" na nich białe majtki Victorii. Jeśli myśleliście, że to był szczyt ich możliwości - byliście w błędzie. Tym razem Victoria Grycan pokazała jeszcze odważniejsze ujęcia. Tutaj już nikt nie może mieć wątpliwości, że ich "prawdziwym bohaterem" są jej pośladki. "Perfect day on the beach [z ang. idealny dzień na plaży]" - opatrzyła je komentarzem. Ogromne zaskoczenie pomieszane z dezaprobatą - takie nastroje przeważają wśród komentujących. Choć nie brakuje też opinii: "bądź zawsze sobą". A Wy jak uważacie? Czy to jest bycie sobą, czy już przesada?

Nie trzeba było długo czekać na ciąg dalszy sprawozdania z egzotycznych wakacji  Victorii i Marty Grycan. Choć bardziej trafne byłoby chyba określenie - sprawozdania z ich seksownych strojów i póz. Grycanki w poniedziałek zamieściły na Instagramie odważne zdjęcia, ale pierwsze skrzypce "grały" na nich białe majtki Victorii. Jeśli myśleliście, że to był szczyt ich możliwości - byliście w błędzie. Tym razem Victoria Grycan pokazała jeszcze odważniejsze ujęcia. Tutaj już nikt nie może mieć wątpliwości, że ich "prawdziwym bohaterem" są jej pośladki.

Perfect day on the beach  [z ang. idealny dzień na plaży] - opatrzyła je komentarzem.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ogromne zaskoczenie pomieszane z dezaprobatą - takie nastroje przeważają wśród komentujących. Choć nie brakuje też opinii: "bądź zawsze sobą".

Komentarze na profilu Victorii GrycanInstagram.com/victoriagrycan

A Wy jak uważacie? Czy to jest bycie sobą, czy już przesada?

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS