Edyta Górniak pokazała "pierwszy dzień w szkole" Alana. Internauci zauważyli coś dziwnego. "Szanuję cię, ale po co?"

11-letni Allan, razem z innymi dziećmi, poszedł dziś do szkoły. Fani docenili elegancję syna gwiazdy, ale "zaniepokoił" ich jeden element jego wizerunku.
Górniak pomalowała synowi usta 11-letni Allan, razem z innymi dziećmi, poszedł dziś do szkoły 11-letni Allan, razem z innymi dziećmi, poszedł dziś do szkoły. Fani docenili elegancję syna gwiazdy, ale "zaniepokoił" ich jeden element jego wizerunku. Edyta Górniak zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego syna Allana. "My baby boy on the way to first day of school yeyh" (z ang. "Mój chłopiec w drodze na pierwszy dzień szkoły") - ułożyły się w zdanie tagi pod zdjęciem. Biała koszula, elegancka muszka, żółte okulary i wystylizowane włosy - Allan pierwszego dnia w szkole prezentował się faktycznie zacnie. Pod zdjęciem błyskawicznie pojawiły komentarze komplementujące styl chłopca. Niektórych jednak zaintrygowały jego wyraziste usta i sugerowali, że wokalistka mu je pomalowała. Jedno jest pewne - chłopiec faktycznie jest bardzo podobny do mamy.

Edyta Górniak zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego 11-letniego syna, Allana.

My baby boy on the way to first day of school yeyh (z ang. "Mój chłopiec w drodze na pierwszy dzień szkoły") - ułożyły się w zdanie tagi pod zdjęciem.

Biała koszula, elegancka muszka, żółte okulary i wystylizowane włosy - Allan pierwszego dnia w szkole prezentował się faktycznie zacnie.

Alan KrupaInstagram.com/edytagorniak

Pod zdjęciem błyskawicznie pojawiły komentarze komplementujące styl chłopca. Niektórych jednak zaintrygowały jego wyraziste usta i sugerowali, że wokalistka mu je pomalowała.

Komentarze pod zdjęciem Alana KrupyInstagram.com/edytagorniak

Jedno jest pewne - chłopiec faktycznie jest bardzo podobny do mamy.

Vic

Edyta GórniakAplikacja Plotek