Ed Sheeran złamał serce Nicole Scherzinger? Piosenkarka "rozpacza" na Instagramie. "Jestem cała w emocjach"

Piosenkarka po rozstaniu z Lewisem Hamiltonem była już łączona z kilkoma mężczyznami. Ale najpoważniejsze doniesienia dotyczyły jej bliskiej znajomości z Edem Sheeranem. Czy to coś poważnego?
Sheeran złamał serce Scherzinger? Piosenkarka "rozpacza" na Instagramie. "Jestem cała w emocjach" Piosenkarka po rozstaniu z Lewisem Hamiltonem była już łączona z kilkoma mężczyznami. Ale najpoważniejsze doniesienia dotyczyły jej bliskiej znajomości z Edem Sheeranem. Czy to coś poważnego? Najwyraźniej Nicole bardzo spodobały się najnowsze informacje mediów, które podawały, że gwiazda i 24-letni piosenkarz bardzo zbliżyli się do siebie. Scherzinger po bolesnym rozstaniu z Hamiltonem miała pocieszać się, słuchając ballad brytyjskiego wokalisty, a w jednym z wywiadów powiedziała, że jest on "męską wersją jej samej". Parę dni później media spekulowały o tym, że rzekomy związek już się rozpadł przez sporą różnicę wieku. Scherzinger do sprawy podeszła z poczuciem humoru. Na Instagramie zamieściła wideo, na którym "załamana" udaje, że śpiewa przebój Sheerana "Thinking Out Loud". Jestem totalnie rozemcjonowana po tym, jak Ed Sheeran i ja zerwaliśmy dziś ze sobą - napisała Scherzinger pod nagraniem. - #orangeisn'tthenewblackanymore #Scherzytraciwszystkoporozstaniu #niemajuzscherzinger Wygląda na to, że Nicole bawi się całkiem dobrze i nic nie robi sobie z kolejnych plotek. Jeszcze pół roku temu była na "diecie złamanego serca", teraz wyraźnie kwitnie.

Najwyraźniej Nicole bardzo spodobały się najnowsze informacje mediów, które podawały, że gwiazda i 24-letni piosenkarz bardzo zbliżyli się do siebie. Scherzinger po bolesnym rozstaniu z Hamiltonem miała pocieszać się słuchając ballad brytyjskiego wokalisty, a w jednym z wywiadów powiedziała, że jest on "męską wersją jej samej". Parę dni później media spekulowały o tym, że rzekomy związek już się rozpadł przez sporą różnicę wieku. Scherzinger do sprawy podeszła z poczuciem humoru. Na Instagramie zamieściła wideo, na którym "załamana" udaje, że śpiewa przebój Sheerana "Thinking Out Loud".

Jestem totalnie rozemcjonowana po tym, jak Ed Sheeran i ja zerwaliśmy dziś ze sobą - napisała Scherzinger pod nagraniem. - #orangeisn'tthenewblackanymore #Scherzytraciwszystkoporozstaniu #niemajuzscherzinger

Wygląda na to, że Nicole bawi się całkiem dobrze i nic nie robi sobie z kolejnych plotek. Jeszcze pół roku temu była na "diecie złamanego serca", teraz wyraźnie kwitnie.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS