Justyna Steczkowska w kusej sukience na plaży z mężem. A tam... "Szalona miłość"

Wokalistka raczej unika pokazywania prywatnych zdjęć w sieci. Takie fotografie, jakie pojawiły się teraz na jej Instagramie, to prawdziwy rarytas.
Steczkowska na plaży Justyna Steczkowska w kusej sukience na plaży z mężem. Justyna Steczkowska raczej unika pokazywania prywatnych zdjęć w sieci. Takie fotografie, jakie pojawiły się teraz na jej Instagramie, to prawdziwy rarytas. Justyna Steczkowska raczej unika pokazywania prywatnych zdjęć w sieci. Takie fotografie, jakie pojawiły się teraz na jej Instagramie, to prawdziwy rarytas. Wokalistka wybrała się na wakacje do Chorwacji. Na jej Instagram trafiło kilka zdjęć z malowniczymi krajobrazami, ale fanów, co zrozumiałe, najbardziej zainteresowały zdjęcia z gwiazdą w roli głównej. Zwłaszcza jeśli są to ujęcia, na których eksponuje swoje słynne zgrabne nogi w kusej sukience, czy całuje się na plaży z mężem Maciejem Myszkowskim. Fanom spodobał się zwłaszcza romantyczny kadr z mężem: "Zwykła, szalona, wielka miłość". "Ile miłości, cudownie!". "To się nazywa miłość" - komentowali internauci pod zdjęciem.

Justyna Steczkowska wybrała się na wakacje do Chorwacji. Na jej Instagram trafiło kilka zdjęć z malowniczymi krajobrazami, ale fanów, co zrozumiałe, najbardziej zainteresowały zdjęcia z gwiazdą w roli głównej. Zwłaszcza jeśli są to ujęcia, na których eksponuje swoje słynne zgrabne nogi w kusej sukience, czy całuje się na plaży z mężem Maciejem Myszkowskim.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Fanom spodobał się zwłaszcza romantyczny kadr z mężem.

Zwykła, szalona, wielka miłość.
Ile miłości, cudownie!
To się nazywa miłość - komentowali internauci pod zdjęciem.

A jak Wam się podoba?

 

em