Marta Kaczyńska po aferze z Dubienieckim pojechała na urlop. Na FB pokazała zdjęcie. Wymowne

Marta Kaczyńska odpoczywa po zamieszaniu związanym z aresztowaniem jej męża nad morzem. Pojechała tam razem z córkami.
Kaczyńska na urlopie Marta Kaczyńska po aferze z Dubienieckim pojechała na urlop. Marta Kaczyńska odpoczywa po zamieszaniu związanym z aresztowaniem jej męża nad morzem. Pojechała tam razem z córkami. Marta Kaczyńska odpoczywa po zamieszaniu związanym z aresztowaniem jej męża nad morzem. Pojechała tam razem z córkami. Minął już ponad tydzień, odkąd CBA zatrzymało Marcina Dubienieckiego, który pomimo sprawy rozwodowej, wciąż pozostaje mężem Marty Kaczyńskiej. Ona sama, być może uciekając przed wszędobylskimi paparazzi, zdecydowała się wyjechać nad morze, do Juraty. Zdjęcie, które stamtąd pokazała na Facebooku, jest wyciszone, spokojne i pozbawione ludzi. Jakiż kontrast w porównaniu ze stołecznym zgiełkiem, gdzie Kaczyńska jest na świeczniku, a każdy jej krok jest śledzony przez fotografów! Zdjęcie przedstawia Juratę od strony Zatoki Gdańskiej. Marcin Dubieniecki, trójmiejski adwokat, jest oskarżony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i pranie brudnych pieniędzy. Może mu grozić nawet 10 lat więzienia.

Minął już ponad tydzień, odkąd CBA zatrzymało Marcina D., który pomimo sprawy rozwodowej, wciąż pozostaje mężem Marty Kaczyńskiej. Ona sama, być może uciekając przed wszędobylskimi paparazzi, zdecydowała się wyjechać nad morze, do Juraty.

Zdjęcie, które stamtąd pokazała na Facebooku, jest wyciszone, spokojne i pozbawione ludzi. Jakiż kontrast w porównaniu ze stołecznym zgiełkiem, gdzie Kaczyńska jest na świeczniku, a każdy jej krok jest śledzony przez fotografów!

Zdjęcie przedstawia Juratę od strony Zatoki Gdańskiej.

Zdjęcie z profilu Marty KaczyńskiejScreen z Facebook.com/Marta Kaczyńska

Marcin Dubieniecki, trójmiejski adwokat, jest oskarżony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i pranie brudnych pieniędzy. Może mu grozić nawet 10 lat więzienia.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (85)
Marta Kaczyńska po aferze z Dubienieckim pojechała na urlop. Na FB pokazała zdjęcie. Wymowne
Zaloguj się
 • Gość: Jo

  Oceniono 35 razy 17

  Za czyje pieniądze pojechała? Za moje. Za Pana. Za Pani. Za nasze pieniądze!

 • Gość: notremak

  Oceniono 19 razy 13

  Ale ona paskudna! Jak to Matka-Wolka Katolka.
  Ciekawe, czy już wie (bo przed sądem rodzinnym mocno się plątała), które dziecko jest "ślubne" (mówiąc po katolicku), a które ma z gachem..., za to podczas trwania małżeństwa?
  Do tego Kaczyński Jarosław (p. także wynurzenia Stonogi np. na www.se.pl w Wiadomościach), do tego Dubieniecki... Po prostu Święta Rodzina!

 • Gość: acaacaaca

  Oceniono 16 razy 10

  "Marta Kaczyńska odpoczywa po zamieszaniu związanym z aresztowaniem jej męża nad morzem. " Rozumiem, że kolegę Dubienieckiego aresztowano nad morzem. Ale czy w kąpielówkach ? I najważniejsze pytanie : co z jego parawanem?
  Rzetelne dziennikarstwo - level expert.

 • Anna Gerlich

  Oceniono 11 razy 7

  cala ;SWIETA POLSKA RODZINA ;KACZYNSKICH JEST WARTA SIEBIE WZAJEMNIE z rozwodem czy bez te same; ZMILOWANIA ; BUFONADA ;KLAMSTW AI ZLDZIEJSTWO ale co trzeba przyznac zawody swietnie dobrane do tak ; SZLACHETNEGO ZYCIA;

 • Gość: facet

  Oceniono 8 razy 6

  co za szpetna baba...a najgorsze jest to, ze pierwszemu mezowi zakomunikowala ze wychowuje bękarta dopiero na rozprawie rozwodowej a wczesniej pozowała z nim na plakatach...jakim czlowiekiem trzeba byc zeby zrobic cos takiego???

 • Gość: elka

  Oceniono 10 razy 6

  Wiem, że może to nie na temat, ale ta żaglówka wygląda jakby była doklejona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX