Marta Kaczyńska po aferze z Dubienieckim pojechała na urlop. Na FB pokazała zdjęcie. Wymowne

Marta Kaczyńska odpoczywa po zamieszaniu związanym z aresztowaniem jej męża nad morzem. Pojechała tam razem z córkami.
Kaczyńska na urlopie Marta Kaczyńska po aferze z Dubienieckim pojechała na urlop. Marta Kaczyńska odpoczywa po zamieszaniu związanym z aresztowaniem jej męża nad morzem. Pojechała tam razem z córkami. Marta Kaczyńska odpoczywa po zamieszaniu związanym z aresztowaniem jej męża nad morzem. Pojechała tam razem z córkami. Minął już ponad tydzień, odkąd CBA zatrzymało Marcina Dubienieckiego, który pomimo sprawy rozwodowej, wciąż pozostaje mężem Marty Kaczyńskiej. Ona sama, być może uciekając przed wszędobylskimi paparazzi, zdecydowała się wyjechać nad morze, do Juraty. Zdjęcie, które stamtąd pokazała na Facebooku, jest wyciszone, spokojne i pozbawione ludzi. Jakiż kontrast w porównaniu ze stołecznym zgiełkiem, gdzie Kaczyńska jest na świeczniku, a każdy jej krok jest śledzony przez fotografów! Zdjęcie przedstawia Juratę od strony Zatoki Gdańskiej. Marcin Dubieniecki, trójmiejski adwokat, jest oskarżony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i pranie brudnych pieniędzy. Może mu grozić nawet 10 lat więzienia.

Minął już ponad tydzień, odkąd CBA zatrzymało Marcina D., który pomimo sprawy rozwodowej, wciąż pozostaje mężem Marty Kaczyńskiej. Ona sama, być może uciekając przed wszędobylskimi paparazzi, zdecydowała się wyjechać nad morze, do Juraty.

Zdjęcie, które stamtąd pokazała na Facebooku, jest wyciszone, spokojne i pozbawione ludzi. Jakiż kontrast w porównaniu ze stołecznym zgiełkiem, gdzie Kaczyńska jest na świeczniku, a każdy jej krok jest śledzony przez fotografów!

Zdjęcie przedstawia Juratę od strony Zatoki Gdańskiej.

Zdjęcie z profilu Marty KaczyńskiejScreen z Facebook.com/Marta Kaczyńska

Marcin Dubieniecki, trójmiejski adwokat, jest oskarżony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i pranie brudnych pieniędzy. Może mu grozić nawet 10 lat więzienia.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS