Kanye West ogłosił, że w 2020 będzie kandydował na prezydenta USA. Internet zachwycony [MEMY]

Kanye West porównywał się już do budowniczych piramid i Leonarda da Vinci. Jest wielkim artystą, geniuszem i wizjonerem. Teraz czas na kolejny krok - urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych.
Kanye West chce być prezydentem USA Kanye West porównywał się już do budowniczych piramid i Leonarda da Vinci Kanye West porównywał się już do budowniczych piramid i Leonarda da Vinci. Jest wielkim artystą, geniuszem i wizjonerem. Teraz czas na kolejny krok - urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Podczas swojej przemowy na gali MTV VMA raper ogłosił dobrą nowinę - wspomoże USA swoimi ideami i wystartuje w wyborach prezydenckich w 2020 roku. W tym samym przemówieniu po raz kolejny przepraszał Taylor Swift, której sześć lat temu przeszkodził w odbiorze nagrody sugerując, że to nie ona powinna ją dostać. Jednak najważniejsze są wielkie plany rapera, którymi zaskoczona wydawała się sama Kim. Kanye mówił długo. Zarzekał się, że najważniejsza jest dla niego sztuka, że potrafiłby dla niej umrzeć, zapewniał też, że wierzy w ideały i ludzi wierzących w prawdę. - Pewnie zastanawiacie się, "czy on coś palił, zanim wszedł na scenę?" - mówił West. - Odpowiedź brzmi "tak", może zwinąłem sobie co nieco. (...) We wszystkim chodzi o idee, ludzi z ideami, tych, którzy w nie wierzą, tych, którzy wierzą w prawdę. Po tych słowach West ogłosił, że wystartuje w wyborach. A internet oczywiście oszalał ze szczęścia. Kim jako pierwsza dama? To musiało się tak skończyć.

Podczas swojej przemowy na gali MTV VMA raper ogłosił dobrą nowinę - wspomoże USA swoimi ideami i wystartuje w wyborach prezydenckich w 2020 roku. W tym samym przemówieniu po raz kolejny przepraszał Taylor Swift, której sześć lat temu przeszkodził w odbiorze nagrody sugerując, że to nie ona powinna ją dostać. Jednak najważniejsze są wielkie plany rapera, którymi zaskoczona wydawała się sama Kim.

Kanye mówił długo. Zarzekał się, że najważniejsza jest dla niego sztuka, że potrafiłby dla niej umrzeć, zapewniał też, że wierzy w ideały i ludzi wierzących w prawdę.

Pewnie zastanawiacie się "czy on coś palił, zanim wszedł na scenę?" - mówił West. - Odpowiedź brzmi "tak", może zwinąłem sobie co nieco. (...) We wszystkim chodzi o idee, ludzi z ideami, tych, którzy w nie wierzą, tych, którzy wierzą w prawdę.

Po tych słowach West ogłosił, że wystartuje w wyborach. A internet oczywiście oszalał ze szczęścia. Kim jako pierwsza dama? To musiało się tak skończyć.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Życzymy powodzenia! ;)

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS