Cleo trenuje do "TzG". Widać efekty? Zdecydowanie! Ta sukienka tylko to podkreśliła

Wokalistka w ostatnim czasie stawia na bardzo kobiece i seksowne stylizacje. Nie inaczej było na gali Eska Music Awards.
Cleo w świetnej formie Cleo trenuje do "TzG" i widać tego efekty. Cleo w ostatnim czasie stawia na bardzo kobiece i seksowne stylizacje. Widać, że treningi do nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" przysłużyły się jej sylwetce. Cleo w ostatnim czasie stawia na bardzo kobiece i seksowne stylizacje. Nie inaczej było na gali Eska Music Awards. Wokalistka już na konferencji prezentującej jesienna ramówkę Polsatu zaskoczyła w króciutkiej, obcisłej sukience. Na sobotniej imprezie Eski, kreacja kończyła się chyba jeszcze trochę wyżej. W połyskującej czarnej sukience i efektownych sandałach prezentowała się bardzo korzystnie. Widać, że treningi do nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" przysłużyły się jej sylwetce.

Cleo już na konferencji prezentującej jesienna ramówkę Polsatu zaskoczyła w króciutkiej, obcisłej sukience. Na sobotniej imprezie Eski, kreacja kończyła się chyba jeszcze trochę wyżej. W połyskującej czarnej sukience i efektownych sandałach prezentowała się bardzo korzystnie. Widać, że treningi do nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" przysłużyły się jej sylwetce.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

A jak Wam podoba się propozycja Cleo? Lepiej niż na ramówce Polsatu parę dni temu?

em
Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Cleo trenuje do "TzG". Widać efekty? Zdecydowanie! Ta sukienka tylko to podkreśliła
Zaloguj się
 • braddock

  Oceniono 3 razy 1

  Ona przypomina kurę.
  Wyciągnięta szyja, wzrok na bok, fryzura a la grzebień, nos, jak dziób - normalny drób.

 • Gość: gość

  0

  chcę JEJ wylizać tyłek i wszystko między udami...

 • Gość: gość

  0

  ale ma cudne nogi, chcę lizać...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX