Paris Hilton w Polsce. Najpierw zaprezentowała się w grzecznej białej sukience, ale potem zrobiła to, co lubi najbardziej

Paris Hilton gościła w Polsce. Zobaczcie zdjęcia zrobione w czasie jej pobytu.
Paris Hilton w Polsce Amerykańska celebrytka na modowej imprezie Paris Hilton gościła w Rzgowie na Międzynarodowych Targach Mody w Ptak Fashion City. Dziedziczka fortuny uczestniczyła w rozmowie z dziennikarzami i zaprezentowała się w dość grzecznej białej sukience. Jednak po uroczystościach oficjalnych przebrała się w bardziej klubowy strój i zrobiła to, co lubi najbardziej - wcieliła się w rolę DJ-ki. Celebrytka o swoim pobycie w Polsce poinformowała także fanów na Instagramie. Wykorzystała okazję, by zareklamować kurtkę ze swojej linii. Wylądowałam w Polsce. Mam na sobie moją nową kurtkę z Paris Hilton Junior Collection. Taka słodka. Kocham ją - okrasiła podpisem zdjęcie. Jeszcze tego samego dnia celebrytka pożegnała się z naszym kraje i poleciała prosto na gorącą Ibizę.

W piątek 28 sierpnia Paris Hilton gościła w Rzgowie na Międzynarodowych Targach Mody w Ptak Fashion City. Dziedziczka fortuny uczestniczyła w rozmowie z dziennikarzami i zaprezentowała się w dość grzecznej białej sukience. Jednak po uroczystościach oficjalnych przebrała się w bardziej klubowy strój i zrobiła to, co lubi najbardziej - wcieliła się w rolę DJ-ki. Zobaczcie, jak się zaprezentowała.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

O tym, że Paris Hilton bawiła w Polsce, poinformowała także swoich fanów na Instagramie. Wykorzystała okazję, by zareklamować kurtkę ze swojej linii.

Wylądowałam w Polsce. Mam na sobie moją nową kurtkę z Paris Hilton Junior Collection. Taka słodka. Kocham ją - okrasiła podpisem zdjęcie.

Paris HiltonInstagram.com/parishilton

Jeszcze tego samego dnia celebrytka pożegnała się z Polską, skąd pojechała prosto na gorącą Ibizę.

Paris HiltonInstagram.com/parishilton

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS