Lawrence i Schumer na koncercie. Wtargnięcie na scenę to dopiero początek. Gdy zrobiły TO, publiczność oszalała

O Amy Schumer zrobiło się głośno za sprawą komedii "Wykolejona". Kiedy parę tygodni temu okazało się, że aktorka zaprzyjaźniła się z Jennifer Lawrence, amerykańskie media dosłownie oszalały z radości. Panie przypieczętowały znajomość pojawiając się na scenie podczas koncertu Billy'ego Joela.
Lawrence i Schumer na koncercie Wtargnięcie na scenę to dopiero początek. Gdy zrobiły TO, publiczność oszalała Amy Schumer do niedawna znana była głównie fanom stand-upu. Do pierwszej ligi Hollywood awansowała za sprawą filmu "Wykolejona", w którym wcieliła się w główną rolę. Jeszcze więcej sympatii widzów przysporzyła jej dokumentowana w mediach społecznościowych przyjaźń z inną niespokojną duszą, Jennifer Lawrence. Niektórzy fani posuwali się nawet do stwierdzeń, że ich znajomość jest "dokładnie tym, czego teraz potrzebuje Ameryka". Jedno jest pewne - aktorki świetnie bawią się w swoim towarzystwie. W czwartek wybrały się na koncert Billy'ego Joela w Chicago. W pewnym momencie razem z grupą przyjaciół wtargnęły na scenę i zaczęły tańczyć. Na koniec wskoczyły nawet na pianino! Nagły wybuch entuzjazmu przy piosence "Uptown Girl" nie może być przypadkowy. Główna bohaterka "Wykolejonej" zakochuje się w lekarzu, który wykonuje zabiegi w rytm tego utworu. W końcowej scenie filmu widzimy, jak próbując odzyskać chłopaka, tańczy do przeboju z cheerleaderkami New York Knicks w Madison Square Garden.

Amy Schumer do niedawna znana była głównie fanom stand-upu. Do pierwszej ligi Hollywood awansowała za sprawą filmu "Wykolejona", do którego napisała scenariusz i zagrała główną rolę. Jeszcze więcej sympatii widzów przysporzyła jej dokumentowana w mediach społecznościowych przyjaźń  z inną krnąbrną duszą branży, Jennifer Lawrence. Niektórzy fani posuwali się nawet do stwierdzeń, że ich znajomość jest "dokładnie tym, czego teraz potrzebuje Ameryka".

Jedno jest pewne - aktorki świetnie bawią się w swoim towarzystwie. W czwartek wybrały się na koncert Billy'ego Joela w Chicago. W pewnym momencie razem z grupą przyjaciół wtargnęły na scenę i zaczęły tańczyć. Na koniec wskoczyły nawet na pianino gwiazdy!

Amy Schumer, Jennifer LawrenceInstagram.com/amyschumer

Nagły wybuch entuzjazmu przy tej piosence ("Uptown Girl") nie może być przypadkowy. Główna bohaterka "Wykolejonej" zakochuje się w lekarzu, który wykonuje zabiegi w rytm tego utworu właśnie. W końcowej scenie filmu widzimy, jak próbując odzyskać chłopaka, tańczy do przeboju z cheerleaderkami New York Knicks w Madison Square Garden.

em
Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS