Córka Rusin i Lisa przeprowadziła się do Nowego Jorku. "Nowe doświadczenie #college". Odwiedził ją już tata

Pola Lis rozpocznie naukę na amerykańskim college'u. Córka dziennikarzy już przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie właśnie odwiedził ją ojciec.
Córka Rusin i Lisa w Nowym Jorku Pola rozpocznie naukę na amerykańskim college'u Pola Lis wyfrunęła z rodzinnego gniazdka. Kinga Rusin i Tomasz Lis wysłali córkę do nowojorskiego college'u. Dziewczyna zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym żegna się z przyjaciółmi, dziękuje im za wsparcie w trudnych chwilach oraz zapowiada, że rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Dziękuje wszystkim, którzy sprawili, że ten ostatni rok oraz lata były wspaniałe, dziękuje za wsparcie, za te bezcenne chwile, za emocje i za to. że byliście tam, jak was potrzebowałam. Nie mogłam trafić na lepszych przyjaciół niż wy. Dziękuje. A teraz nowy kierunek i nowe doświadczenie - napisała Pola. Mamy nadzieję, że córka dziennikarzy będzie dzielić się na Instagramie szczegółami swojego nowego życia w światowej metropolii.

Pola Lis wyfrunęła z rodzinnego gniazdka. Kinga Rusin i Tomasz Lis wysłali córkę do nowojorskiego college'u. Dziewczyna zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym żegna się z przyjaciółmi, dziękuje im za wsparcie w trudnych chwilach oraz zapowiada, że rozpoczyna nowy rozdział w życiu.

Dziękuje wszystkim, którzy sprawili, że ten ostatni rok oraz lata były wspaniałe, dziękuje za wsparcie, za te bezcenne chwile, za emocje i za to. że byliście tam, jak was potrzebowałam. Nie mogłam trafić na lepszych przyjaciół niż wy. Dziękuje. A teraz nowy kierunek i nowe doświadczenie. NYC SEE YOU SOON #nyc #college #bye #warsaw

Na jej profilu pojawiło się też kolejne zdjęcie. Zaraz po przyjeździe do Nowego Jorku, odwiedził ją tam ojciec, Tomasz Lis. Wspólnie spacerowali po mieście, a zdjęcie z wypadu Pola opublikowała w sieci.

Tomasz i Pola LisInstagram.com/polciaxx

Będziemy obserwować profil Poli z niecierpliwością i mamy nadzieję, że będzie się tam dzielić z fanami i przyjaciółmi szczegółami swojego nowego życia w światowej metropolii.

aga

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (40)
Córka Rusin i Lisa przeprowadziła się do Nowego Jorku. "Nowe doświadczenie #college". Odwiedził ją już tata
Zaloguj się
 • predent

  Oceniono 8 razy 4

  Trochę poszerzy horyzonty. Żeby tylko nie przesadziła i zaraz nie zaszła w ciążę z jakimś czarnym dilerem.

 • fanizymiko

  Oceniono 6 razy 4

  Jak oceniam dziennikarza - polityka Lisa tak oceniam i nie jest to zbyt pochwalna ocena. Jednak próba wpłynięcia na dobry rozwój dziecka, pomoc w wyborze drogi i postawienie na naukę bardzo mi się podoba. Nie ma znaczenia, że Lis bzykał przyjaciółkę żony czy to ze Pola pstrykała sobie "gimbazialne" foty w Lidlu - okazało się że Lisowi udało się tak poprowadzić dziecko by miało dobrze poukładane w głowie. I tego aby się tak udało z własnymi pociechami powinni zyczyć sobie wszyscy rodzice.

 • Gość: 009

  Oceniono 2 razy 2

  nie odwiedził ją, tylko odwiózł pacany

 • lolitkawtrabant

  Oceniono 2 razy 2

  Ale z Pendolina Polska piękna!

 • Gość: 009

  Oceniono 3 razy 1

  ciekawostka - Pola będzie studiować na katolickim uniwersytecie, taki amerykański KUL

 • Gość: olga

  Oceniono 1 raz 1

  no i ? czy to coś ważnego ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX