Córka Rusin i Lisa przeprowadziła się do Nowego Jorku. "Nowe doświadczenie #college". Odwiedził ją już tata

Pola Lis rozpocznie naukę na amerykańskim college'u. Córka dziennikarzy już przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie właśnie odwiedził ją ojciec.
Córka Rusin i Lisa w Nowym Jorku Pola rozpocznie naukę na amerykańskim college'u Pola Lis wyfrunęła z rodzinnego gniazdka. Kinga Rusin i Tomasz Lis wysłali córkę do nowojorskiego college'u. Dziewczyna zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym żegna się z przyjaciółmi, dziękuje im za wsparcie w trudnych chwilach oraz zapowiada, że rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Dziękuje wszystkim, którzy sprawili, że ten ostatni rok oraz lata były wspaniałe, dziękuje za wsparcie, za te bezcenne chwile, za emocje i za to. że byliście tam, jak was potrzebowałam. Nie mogłam trafić na lepszych przyjaciół niż wy. Dziękuje. A teraz nowy kierunek i nowe doświadczenie - napisała Pola. Mamy nadzieję, że córka dziennikarzy będzie dzielić się na Instagramie szczegółami swojego nowego życia w światowej metropolii.

Pola Lis wyfrunęła z rodzinnego gniazdka. Kinga Rusin i Tomasz Lis wysłali córkę do nowojorskiego college'u. Dziewczyna zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym żegna się z przyjaciółmi, dziękuje im za wsparcie w trudnych chwilach oraz zapowiada, że rozpoczyna nowy rozdział w życiu.

Dziękuje wszystkim, którzy sprawili, że ten ostatni rok oraz lata były wspaniałe, dziękuje za wsparcie, za te bezcenne chwile, za emocje i za to. że byliście tam, jak was potrzebowałam. Nie mogłam trafić na lepszych przyjaciół niż wy. Dziękuje. A teraz nowy kierunek i nowe doświadczenie. NYC SEE YOU SOON #nyc #college #bye #warsaw

Na jej profilu pojawiło się też kolejne zdjęcie. Zaraz po przyjeździe do Nowego Jorku, odwiedził ją tam ojciec, Tomasz Lis. Wspólnie spacerowali po mieście, a zdjęcie z wypadu Pola opublikowała w sieci.

Tomasz i Pola LisInstagram.com/polciaxx

Będziemy obserwować profil Poli z niecierpliwością i mamy nadzieję, że będzie się tam dzielić z fanami i przyjaciółmi szczegółami swojego nowego życia w światowej metropolii.

aga

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS