Marek Włodarczyk ma trzech synów. Patryk wygląda tak. Pozostali? Vincent jest modelem i robił sobie nagie selfie

Trudno powiedzieć, który z nich jest największym ciachem, ale jedno jest pewne: z taką urodą bez wątpienia robią pogrom wśród dziewczyn.
Synowie Włodarczyka "Trudno powiedzieć, który z nich jest największym ciachem". Marek Włodarczyk ma przystojnych synów. Jeden jest modelem i robi sobie nagie selfie. Z taką urodą raczej nie muszą się martwić o popularność. Wiedzieliście, że Marek Włodarczyk ma tak przystojnych synów? Jeden jest modelem i robi sobie nagie selfie. Trudno powiedzieć, który z nich jest największym ciachem, ale jedno jest pewne: z taką urodą bez wątpienia robią pogrom wśród dziewczyn. 28-letni obecnie Patryk jest najstarszym synem Marka Włodarczyka i jego pierwszej żony, Grażyny Dyląg. Ma 8-letniego syna Nico, którego samotnie wychowuje. "Patryk skończył studia ekonomiczne i pracuje w Wiedniu" - opowiadał o nim pismu "Świat&Ludzie" Marek Włodarczyk. Patryk stara się z ojcem i pozostałymi braćmi spotykać tak często, jak to możliwe. Nie jest to łatwe, ponieważ reszta rodziny mieszka w Hamburgu. Kiedy urodził się Nico, Marek Włodarczyk planował pojechać do Wiednia, żeby jak najszybciej poznać wnuka. Nie wyszło. Vincent to średni syn Marka Włodarczyka (23 lata) i owoc związku aktora z Karen Friesicke. Dysponuje fantastycznie wyrzeźbionym ciałem i nie waha się go prezentować. Na Instagramie możemy zobaczyć sporo jego roznegliżowanych zdjęć, pośród których niepoślednie miejsce zajmuje nagie selfie. Vincent jest wziętym modelem, co z taką urodą nie powinno nikogo dziwić. Współpracował z agencjami w Paryżu i Mediolanie. Reprezentował największe domy mody: Versace i Calvina Kleina. Jego ojciec twierdzi, że wizyty w największych europejskich miastach to dla niego chleb powszedni. Vincent, podobnie jak jego bracia, na co dzień mieszka w Hamburgu. Simon, również syn Włodarczyka i Friesicke, jest najmłodszym z trójki rodzeństwa. Ma dopiero 18 lat i chodzi do liceum. Jest równie przystojny, co jego starsi bracia i w planach ma studiowanie architektury. Co dalej? Simon ma jeszcze sporo czasu, żeby podjąć wiążące decyzje dotyczące swojej przyszłości.

Patryk

30-letni obecnie Patryk jest najstarszym synem Marka Włodarczyka i jego pierwszej żony, Grażyny Dyląg. Podobnie jak ojciec, wie, że w związkach nie zawsze bywa łatwo. Ma 10-letniego syna Nico.

Jest dobrym ojcem, ale w roli męża się nie sprawdził. To był związek, który miał być na całe życie, ale los brutalnie zweryfikował te plany. Patryk skończył studia ekonomiczne i pracuje w Wiedniu - opowiadał o nim pismu "Świat&Ludzie" Marek Włodarczyk.

Patryk stara się z ojcem i pozostałymi braćmi spotykać tak często, jak to możliwe. Nie jest to łatwe, ponieważ reszta rodziny mieszka w Hamburgu. Kiedy urodził się Nico, Marek Włodarczyk planował pojechać do Wiednia, żeby jak najszybciej poznać wnuka. Nie wyszło.

Żałuję, że nie mam z nim kontaktu. Chcieliśmy całą rodziną wybrać się na Wielkanoc do Wiednia, ale nie wyszło - mówił wtedy Włodarczyk.

Wnuka po raz pierwszy zobaczył dopiero na chrzcinach.

<< ZDJĘCIA SEKSOWNYCH BRACI >>

Vincent

Vincent to średni syn Marka Włodarczyka (25 lat) i owoc związku aktora z Karen Friesicke. Dysponuje fantastycznie wyrzeźbionym ciałem i nie waha się go prezentować. Na Instagramie jeszcze jakiś czas temu można było zobaczyć sporo jego roznegliżowanych zdjęć, pośród których niepoślednie miejsce zajmuje nagie selfie. Vincent jest wziętym modelem, co z taką urodą nie powinno nikogo dziwić. Współpracował z agencjami w Paryżu i Mediolanie. Reprezentował największe domy mody: Versace i Calvina Kleina. Jego ojciec twierdzi, że wizyty w największych europejskich miastach to dla niego chleb powszedni.

Studiował ekonomię, jednak po dwóch latach doszedł do wniosku, że kierunek nie jest dla niego. Próbował nawet swoich sił w aktorstwie, ale w tej chwili studiuje zarządzanie mediami i pragnie iść w kierunku produkcji filmowej - opowiadał Włodarczyk w rozmowie z "Faktem".

Vincent, podobnie jak jego bracia, na co dzień mieszka w Hamburgu.

Simon

Simon, również syn Włodarczyka i Friesicke, jest najmłodszym z trójki rodzeństwa. Ma dopiero niespełna 20 lat i zaczął studiować swoją pasję: architekturę. Jest równie przystojny, co jego starsi bracia i w planach ma studiowanie architektury. Co dalej? Simon ma jeszcze sporo czasu, żeby podjąć wiążące decyzje dotyczące swojej przyszłości.

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (17)
Marek Włodarczyk ma trzech synów. Patryk wygląda tak. Pozostali? Vincent jest modelem i robił sobie nagie selfie
Zaloguj się
 • Gość: Tosia

  Oceniono 9 razy 9

  Rzeczywiście przystojni, życzę całej rodzinie dużo szczęścia.

 • dodosdontquack

  Oceniono 15 razy 9

  Rzeczywiscie facet odwalil z partnerka kawal dobrej roboty, i to trzy razy.

 • Gość: TML3000

  Oceniono 6 razy 6

  Przystojne chłopaki. Gratuluję naturze.
  Czy są ciekawymi ludźmi?

 • Gość: men2015

  Oceniono 4 razy 4

  A choooj nas to obchodzi !

 • Gość: Ciekawskamalpa

  Oceniono 3 razy 3

  _patrykwlodarczyk_
  To jest jego instagram i to chyba nie jest jego syn, ktory ma 30 lat :)

 • goscniedzielny

  Oceniono 11 razy 3

  Ten model to żadnemu sławnemu projektantowi jeszcze nie ciągnął bo pierwszy raz o nim słyszę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Na szczęście synowie nie odziedziczyli po swoim ojcu niskiego wzrostu.

 • cometto

  Oceniono 9 razy 1

  No dobra, ale kto to jest Marek Włodarczyk?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX