Paweł z "Warsaw Shore" pokazuje "siostrę". "No niezła laska!". Podobna do Eweliny? Ariany Grande? Jest jeszcze lepiej

Paweł Cattaneo bardzo lubi pokazywać fanom zdjęcia swojej twarzy czy ciała. Ale postanowił ich zaskoczyć. I przedstawił "Sorellę".
Podobna do Eweliny? Paweł z "Warsaw Shore" pokazuje "siostrę". Paweł Cattaneo bardzo lubi pokazywać fanom zdjęcia swojej twarzy czy ciała. Ale postanowił ich zaskoczyć. I przedstawił "Sorellę". Paweł Cattaneo bardzo lubi pokazywać fanom zdjęcia swojej twarzy czy ciała. Ale postanowił ich zaskoczyć. I przedstawił "Sorellę". Paweł i Ewelina uwielbiają chwalić się fanom swoją miłością. Uwielbiają też pokazywać im swoje zdjęcia robione podczas codziennych czynności, jak spożywanie obiadu, spanie czy imprezowanie. Ale tym razem pokazali (oboje) coś zupełnie nowego. To Paweł w makijażu. "Pytaliście mnie czy mam rodzeństwo" - napisał Paweł Cattaneo. "Długo ukrywałem to, ale mam siostrę. Czas Wam ją przedstawić #sister #sorella #ewelona #warsawshore #pawelcattaneo #sis" - czytamy. "Z Polska Arianą Grande" - podpisała zdjęcie Ewelina. "Kręcimy na miasto wygrywać gesiorów!" - czytamy. Fani reagowali różnie. Niektórzy uważali, że z Pawłem jest coś nie tak, inni twierdzili, że kochają poczucie humoru pary z "Warsaw Shore", jeszcze inni komplementowali jego "urodę". Większość zaakceptowała chłopaka w tym wydaniu. Jednak byli i tacy, którzy nie byli pewni, co myśleć.

Paweł i Ewelina uwielbiają chwalić się fanom swoją miłością. Uwielbiają też pokazywać im swoje zdjęcia robione podczas codziennych czynności, jak spożywanie obiadu, spanie czy imprezowanie. Ale tym razem pokazali (obydwoje) coś zupełnie nowego. To Paweł w makijażu.

Pytaliście mnie czy mam rodzeństwo - napisał Paweł Cattaneo. -  Długo ukrywałem to, ale mam siostrę. Czas Wam ją przedstawić #sister #sorella #ewelona #warsawshore #pawelcattaneo #sis
Z Polska Arianą Grande - podpisała zdjęcie Ewelina. - Kręcimy na miasto wygrywać gesiorów!
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Fani reagowali różnie. Niektórzy uważali, że z Pawłem jest coś nie tak, inni twierdzili, że kochają poczucie humoru pary z "Warsaw Shore", jeszcze inni komplementowali jego "urodę". Większość zaakceptowała chłopaka w tym wydaniu:

Paweł CattaneoInstagram.com/pawelcattaneo_official

Jednak byli i tacy, którzy nie byli pewni co myśleć:

Paweł CattaneoInstagram.com/pawelcattaneo_official

A jak Wam się podoba?

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS