Courtney Love wspomina Kurta Cobaina w urodziny córki. Poruszający wpis. "Jezu, co ty sobie myślałeś?"

Courtney Love z okazji urodzin córki pokazała na Instagramie dwa zdjęcia z liderem Nirvany i kilkumiesięczną wówczas Frances Bean. Dołączyła do nich wiadomość do zmarłego męża.

Jedyne dziecko Kurta Cobaina i Courtney Love, Frances Bean, 18 sierpnia obchodziła 23. urodziny. Liderka grupy "Hole" zamieściła na Instagramie dwa zdjęcia z córką i Cobainem. Pierwsze, na którym cała trójka leży w łóżku, podpisała:

Moja największa miłość i nasza kochana Bean #tęsknie za tobą #wspomnienia.

Courtney Love, Kurt Cobain i Frances BeanInstagram.com/courtneylove

Następnego dnia pokazała jeszcze jedno zdjęcie, pochodzące prawdopodobnie z tej samej sesji. I jemu towarzyszy sentymentalny podpis, w którym Love, w przejmujących słowach, skierowała się bezpośrednio do zmarłego męża.

Bardzo mnie to zasmuca. Nasze dziecko jest już dorosłe. Jezu, Kurt, spójrz na jej twarz, co ty sobie myślałeś?! Boże, tęsknie za tobą, wszyscy na tobą tęsknimy - napisała na Instagramie.

Kurt Cobain, Courtney Love i Frances BeanInstagram.com/courtneylove

Kurt Cobain i Courtney Love wzięli ślub w 1992 roku. Pięć miesięcy później urodziła im się córka, Frances Bean. 5 kwietnia 1994 roku lidera Nirvany znalezione martwego w jego domu w Seattle. Popełnił samobójstwo.

Frances Bean Cobain, left, daughter of Kurt Cobain and executive producer of the documentary film AP

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS