Grażyna Szapołowska na plaży. W bikini? W czymś o wiele lepszym. "Pożyczyłam od córki"

Boso na plaży, otulona wyłącznie w seksowny sweter. Patrzymy na figurę Grażyny Szapołowskiej i z trudem przyjmujemy do wiadomości, że wielka dama polskiego kina ma 61 lat.
Grażyna Szapołowska na plaży W bikini? W czymś o wiele lepszym. Boso na plaży, otulona wyłącznie w seksowny sweter. Patrzymy na figurę Grażyny Szapołowskiej i z trudem przyjmujemy do wiadomości, że ma 61 lat. Boso na plaży, otulona wyłącznie w seksowny sweter. Patrzymy na figurę Grażyny Szapołowskiej i z trudem przyjmujemy do wiadomości, że wielka dama polskiego kina ma 61 lat. Na te zdjęcia Grażyny Szapołowskiej można patrzeć bez końca. Gwiazda spacerowała po plaży w pięknym, fioletowym wdzianku. "Sweterek pożyczyłam od córki i tak jakoś leci" - napisała. Zdjęcia, jak można się było spodziewać, wywołały u fanów Szapołowskiej falę zachwytów. My też przyłączamy się do zachwytów i gratulujemy pięknych zdjęć.

Na te zdjęcia Grażyny Szapołowskiej można patrzeć bez końca. Gwiazda spacerowała po plaży w pięknym, fioletowym wdzianku.

Sweterek pożyczyłam od córki i tak jakoś leci - napisała.
<< SEKSOWNA GRAŻYNA SZAPOŁOWSKA NA PLAŻY >>

Zdjęcia, jak można się było spodziewać, wywołały w fanach Szapołowskiej falę zachwytów.

Pani Grażyno, pobudza mi Pani wyobraźnię.
Jak zawsze piękna i seksowna.

I tak dalej.

My też przyłączamy się do zachwytów i gratulujemy pięknych zdjęć.

Wpisy na profilu Grażyny SzapołowskiejScreen z Facebook.com/Grażyna Szapołowska

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS