Rozwód Michała Wójcika z Ani Mru Mru. Eksżona: Chcę, żeby ten koszmar już się skończył

Po czterech latach dobiega wreszcie końca sprawa rozwodowa pomiędzy gwiazdą kabaretu Ani Mru Mru, Michałem Wójcikiem i Agnieszką Kałużą.
Rozwód Michała Wójcika z Ani Mru Mru Eksżona: Chcę, żeby ten koszmar już się skończył Po czterech latach dobiega wreszcie końca sprawa rozwodowa pomiędzy gwiazdą kabaretu Ani Mru Mru, Michałem Wójcikiem i Agnieszką Kałużą. Sprawa przeciąga się, chociaż sąd posiada dowód zdrady Michała Wójcika w postaci seks taśmy, nagranej przez komika wspólnie z Ewą Tecel. Przeciwko niemu zeznawała nawet była kochanka, Patrycja, z którą ma 8-letnie dziecko. Z bliskiego końca sprawy najbardziej zadowolona jest była już żona Wójcika, Agnieszka Kałuża. - Chcę, żeby ten koszmar się już skończył. Chcę być wolną kobietą i jak najszybciej zapomnieć o tym, co mnie spotkało - czytamy jej wypowiedź na portalu Se.pl. Wcześniej nie było to łatwe. Sąd zasądził alimenty wysokości 3,5 tysiąca, które Wójcik płacił. Kiedy jednak ich wysokość uległa podwyższeniu do 5 tysięcy, komik przestał płacić w ogóle, a na jego konto wkroczył komornik. Kiedy piszemy te słowa, Agnieszka Kałuża i Michał Wójcik najprawdopodobniej już nie są małżeństwem.

Sprawa przeciąga się, chociaż sąd posiada dowód zdrady Michała Wójcika w postaci seks taśmy, nagranej przez komika wspólnie z Ewą Tecel. Przeciwko niemu zeznawała nawet była kochanka, Patrycja, z którą ma 8-letnie dziecko.

Z bliskiego końca sprawy najbardziej zadowolona jest była już żona Wójcika, Agnieszka Kałuża.

Chcę, żeby ten koszmar się już skończył. Chcę być wolną kobietą i jak najszybciej zapomnieć o tym, co mnie spotkało - czytamy jej wypowiedź na portalu Se.pl.

Wcześniej nie było to łatwe. Sąd zasądził alimenty wysokości 3,5 tysiąca, które Wójcik płacił. Kiedy jednak ich wysokość uległa podwyższeniu do 5 tysięcy, komik przestał płacić w ogóle, a na jego konto wkroczył komornik.

Kiedy piszemy te słowa, Agnieszka Kałuża i Michał Wójcik najprawdopodobniej już nie są małżeństwem.

Michał WójcikKAPIF Michał Wójcik z byłą żoną (2006 rok)

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS