Robert Moskwa wziął ślub! Jego 28 lat młodsza ukochana jest trenerką tańca na rurze i chwali się ciałem w sieci [ZDJĘCIA]

Młodsza o 28 lat ukochana jest trenerką fitness

Robert Moskwa poślubił w miniony weekend swoją partnerkę, 22-letnią Patrycję Cieślak. Ceremonia odbyła się w tajemnicy, a wśród gości nie było nikogo z obsady serialu "M jak miłość", w którym Moskwa wciela się w jedną z głównych ról, Artura. Informację o ślubie podał "Super Express". Redaktorzy tabloidu skontaktowali się z aktorem, aby potwierdzić te doniesienia.

Nic się przed wami nie ukryje. Celowo zrobiliśmy to w tajemnicy, ale jak widać, wy się dowiedzieliście - skomentował w rozmowie z "Super Expressem".
<< ZOBACZ ZDJĘCIA PATRYCJI CIEŚLAK >>

Jak czuje się pan młody?

No jak mam się czuć? Czuję się bardzo dobrze, jestem szczęśliwy! Nie chcę jednak już mówić o swojej prywatności, taką przyjąłem zasadę, proszę mi wybaczyć - powiedział aktor.

A kim jest ukochana Roberta Moskwy? Patrycja Cieślak u boku aktora widywana jest już od 4 lat. Razem pojawiali się na oficjalnych imprezach (m.in. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach). 22-latka jest trenerką fitness i... tańca na rurze. Połączył ich właśnie sport. Poznali się w szkole karate, do której uczęszczał aktor, a w której pracowała Cieślak. Prowadziła tam zajęcia z samoobrony dla kobiet.

On jest też bardzo o nią zazdrosny. Dlatego wszędzie jej towarzyszy. Nie chce więc, by inni mężczyźni patrzyli na nią jedynie przez pryzmat tańca erotycznego. Bo przecież to obecnie taka sama forma tańca jak i inne - mówiła w 2013 roku znajoma aktora w rozmowie z "SE".

Aktor kilka lat temu rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną. Owocem tamtego związku jest córka Paulina, która jest (jak podaje "SE") rówieśniczką jego nowej żony.

Plotek.pl gratuluje!

aga

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (27)
Robert Moskwa wziął ślub! Jego 28 lat młodsza ukochana jest trenerką tańca na rurze i chwali się ciałem w sieci [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • Gość: df

  Oceniono 87 razy 65

  Co za porządki, młode dupy lecą na kasę i ciągną starym kolesiom -zero szacunku

 • Gość: m

  Oceniono 58 razy 46

  To sobie dziewczyna poużywa jak pies w studni. 22 lata, życie przed sobą i zamiast imprez, romansów z kolegami, studiów- geriatryk na viagrze i użeranie się z byłą żoną i "siostrzeńcami". A za 20 lat zmienianie pampersów i latanie na cmentarz.

 • judas1

  Oceniono 45 razy 31

  no to koleś nie ma nudnych wieczorów w domu...

 • Gość: Polak

  Oceniono 38 razy 22

  ciekawe ile kosztowała

 • Gość: asd

  Oceniono 27 razy 21

  ona wygląda na 36 + lat.... jak to możliwe? przez "Tatusia" ?
  ps. ten niebieski plaster to szczyt elegancji

 • Gość: bleee

  Oceniono 25 razy 11

  ślub w tajemnicy, żeby łatwiej było przebrnąć przez rozwód za rok, czy dwa:(

 • Gość: ugh

  Oceniono 20 razy 10

  Nie pojmuję, po co on w ogóle się wplątał w małżeństwo z kimś tak nieciekawym?

 • Gość: ory

  Oceniono 19 razy 7

  Z jednej strony rozumiem Pana aktora bo dziewczyny ok. 20 tki mają ładne ciała, ale co sprawdzone empirycznie ciężkie potrafią z nimi być związki. W każdym razie nudy na pewno nie ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX