Pierce Brosnan z synami na premierze. I wszystkie oczy na nich. "Zadziorne potomstwo!"

Jest ich trzech, a każdy równie przystojny, co ojciec. Nie tylko świetnie wyglądają, ale i świetnie pozują. Na premierze urządzili dla fotografów małe show.

Trudno powiedzieć, z czego Pierce Brosnan był bardziej dumny: z premiery filmu "No Escape", w którym zagrał główną rolę, czy z wrażenia, jakie wywołali na gościach jego trzej przystojni synowie: Sean, Dylan i Paris.

Premiera odbyła się w Los Angeles. Pierce Brosnan nie tylko przybył na nią w towarzystwie synów, ale wraz nimi pozował na ściance. Młodzieńcy świetnie odnaleźli się w roli i z wdziękiem pozowali, strojąc miny, zwłaszcza Sean.

Aktor był bardziej, niż szczęśliwy, kiedy pozował ze swoim zadziornym potomstwem - pisał z uznaniem "Daily Mail".
<< PIERCE BROSNAN I JEGO PRZYSTOJNI SYNOWIE >>

Sean ma 31 lat i jest najstarszym z trzech braci. Na premierze wyróżniał się czarno-białą marynarką w kratę, starannie przystrzyżoną brodą i równie starannie zaczesanymi do tyłu włosami. Jest jedynym dzieckiem z małżeństwa Brosnana z Cassandrą Harris, która zmarła na raka jajników. Podobnie jak ojciec, również jest aktorem.

Jako 13-latek trafił do szkoły z internatem, gdzie zafascynował się ludzkimi umiejętnościami dopasowywania się do otoczenia. To z kolei nakierowało jego uwagę na aktorstwo. Zapisał się do szkoły aktorskiej, a z własną inscenizacją "Romea i Julii" przez rok podróżował po Szkocji i Anglii. W 2005 roku dostał rolę w serialu "Dubplate Drama". Od tamtej pory regularnie grywa w kilku produkcjach rocznie.

Sean BrosnanFilmweb

Dylan Brosnan to syn aktora i jego drugiej żony, Keely Shaye Smith. Mierzy sobie słuszne 188 cm wzrostu i jest jedynym członkiem rodziny, który na filmowego Jamesa Bonda patrzy z góry.

Dylan jest modelem. W ubiegłym roku, w wieku 17 lat, został twarzą kampanii marki odzieżowej Yves Saint Laurent.

Nie jesteśmy ani trochę zaskoczeni, że Dylan został doceniony za swój dobry wygląd. Jest w końcu synem samego Jamesa Bonda! - pisał wtedy portal Lifeandstylemag.com.

Co ciekawe, modelem został przez przypadek. Heidi Klimane, dyrektor kreatywny Saint Laurenta, zobaczył go na plaży w Malibu i uznał, że idealnie pasuje do ich kampanii. Dopiero potem dowiedział się, kim jest jego ojciec.

Dylan modeling traktuje jako przygodę i na wszelki wypadek nie rezygnuje z dotychczasowego życia. Studiuje filmoznawstwo w Kalifornii, śpiewa i gra w zespole rockowym oraz interesuje się polityką.

Dylan BrosnanFacebook.com/ysl

Najmłodszy z trójki braci towarzyszących Brosnanowi na premierze, to Paris - rodzony brat Dylana. Paris ma 14 lat i jeszcze sporo czasu na określenie swojej dorosłej drogi życiowej. Jego rodzice są razem od 18 lat. Tak "brykał" jeszcze dwa lata temu. Zupełnie inny chłopiec od tego, który właśnie pozował na ściance.

dzieci gwiazd, Pierce Brosnan, Paris BeckettEastNews

alex

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS