Iza Miko w dwóch wersjach. Bez makijażu i gdy wezmą się za nią "profesjonalni makijażyści i fryzjerzy". "Nie ma czegoś takiego jak perfekcja"

Aktorka zaprezentowała internautom, jak wygląda tuż po przebudzeniu w kontraście do tego, co z jej twarzą są w stanie zrobić eksperci od wizażu. W ten sposób chciała przekazać, że naprawdę liczy się "piękno wewnętrzne".
Iza Miko w dwóch wersjach Bez makijażu i gdy wezmą się za nią "profesjonalni makijażyści i fryzjerzy". Iza Miko zaprezentowała internautom, jak wygląda tuż po przebudzeniu w kontraście do tego, co z jej twarzą są w stanie zrobić eksperci od wizażu. Iza Miko zaprezentowała internautom, jak wygląda tuż po przebudzeniu w kontraście do tego, co z jej twarzą są w stanie zrobić eksperci od wizażu. W ten sposób chciała przekazać, że naprawdę liczy się "piękno wewnętrzne". Gwiazdy coraz śmielej wrzucają do sieci swoje selfie w naturalnej odsłonie (inna sprawa, że nie zawsze są one faktycznie nie "ruszone" makijażem czy instagramowym filtrem), ale Iza Miko zrobiła to z nieoczywistych pobudek. Aktorka zestawiła zdjęcie naturalne z tym z pełną charakteryzacją. W długim podpisie stwierdziła, że ona i jej koleżanki z branży mają przywilej oddawania się w ręce profesjonalistów, którzy potrafią sprawiać "makijażowe cuda", a coś takiego jak perfekcja nie istnieje. I nie warto za nią gonić. "Po lewej widzicie jak wyglądam rano - bez makijażu, bez filtrów, z piegami i blizną z czasów dzieciństwa. Po prawej - jak bardzo mogę się zmienić z pomocą profesjonalnych makijażystów, fryzjerów i całej grupy specjalistów. Do wszystkich dziewczyn, które gonią za perfekcją - nie ma czegoś takiego. Aktorki i modelki mają przywilej pracy z prawdziwymi cudotwórcami. Ważnym jest dbanie o cerę poprzez zdrowe odżywianie i stosowanie ochrony przed słońcem, ale tak naprawdę, to wewnętrzne piękno jest tym, nad czym wszyscy powinniśmy pracować" - czytamy.

Gwiazdy coraz śmielej wrzucają do sieci swoje selfie w naturalnej odsłonie (inna sprawa, że nie zawsze są one faktycznie nie "ruszone" makijażem czy instagramowym filtrem), ale Iza Miko zrobiła to z nieoczywistych pobudek. Aktorka zestawiła zdjęcie naturalne z tym z pełną charakteryzacją.

Iza Miko Instagram.com/izabellamiko

W długim podpisie stwierdziła, że ona i jej koleżanki z branży mają przywilej oddawania się w ręce profesjonalistów, którzy potrafią sprawiać "makijażowe cuda", a coś takiego jak perfekcja nie istnieje. I nie warto za nią gonić.

Po lewej widzicie jak wyglądam rano - bez makijażu, bez filtrów, z piegami i blizną z czasów dzieciństwa. Po prawej - jak bardzo mogę się zmienić z pomocą profesjonalnych makijażystów, fryzjerów i całej grupy specjalistów. Do wszystkich dziewczyn, które gonią za perfekcją - nie ma czegoś takiego. Aktorki i modelki mają przywilej pracy z prawdziwymi cudotwórcami. Ważnym jest dbanie o cerę poprzez zdrowe odżywianie i stosowanie ochrony przed słońcem, ale tak naprawdę, to wewnętrzne piękno jest tym, nad czym wszyscy powinniśmy pracować.

 

Post z Instagrama Izabelli Miko Instagram.com/izabellamiko

 

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (8)
Iza Miko w dwóch wersjach. Bez makijażu i gdy wezmą się za nią "profesjonalni makijażyści i fryzjerzy". "Nie ma czegoś takiego jak perfekcja"
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 14 razy 10

  Śliczna dziewczyna.

  Ale oczywiście mi można zarzucić brak obiektywności. :))

 • Gość: ktoś

  0

  Ładna z makijażem i bez makijażu.

 • Gość: stm st

  Oceniono 2 razy 0

  jest ładna bo jest młoda. życzę żeby była piękna i bogata. żeby spotkała fajnego chłopaka i żeby została matką .

 • Gość: ser

  Oceniono 6 razy 0

  Co to za dziwny język w tych "#..#...#"? ... Wygląda jak komunikacja troglodytów.

 • braddock

  Oceniono 9 razy -3

  Wersja trzecia - ze spoconym Baldwinem z tyłu, pompującym jej "piękno wewnętrzne".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX