Agnieszka Szulim w bardzo seksownej odsłonie. Komplementy zasłużone, ale TAKIEGO chyba się nie spodziewała

Dziennikarka pokazała na Instagramie kolejną odsłonę swojej bardzo zmysłowej sesji zdjęciowej promującej ekskluzywny butik. Nie zgadniecie, do kogo porównywali ją internauci w komentarzach.
Seksowna Szulim Agnieszka Szulim w bardzo seksownej odsłonie. Komplementy zasłużone. Agnieszka Szulim pokazała na Instagramie kolejną odsłonę swojej bardzo zmysłowej sesji zdjęciowej promującej ekskluzywny butik. Agnieszka Szulim pokazała na Instagramie kolejną odsłonę swojej bardzo zmysłowej sesji zdjęciowej promującej ekskluzywny butik. Nie zgadniecie, do kogo porównywali ją internauci w komentarzach. Dziennikarka jest ambasadorką ekskluzywnego warszawskiego butiku Moliera 2. Na początku czerwca na Instagramie pokazała zakulisowe wideo z sesji w krótkiej czarnej sukience i króliczymi uszami na głowie. Teraz pochwaliła się kolejnym zdjęciem - tym razem w króliczej masce i sukience z rozcięciem eksponującym zgrabne nogi. Fani w komentarzach nie szczędzili dziennikarce komplementów. Tradycyjnie pojawiły się nieco złośliwe porównania aparycji Szulim do Dody, ale internauci dostrzegli podobieństwo nie tylko do wokalistki. Jeden z nich stwierdził, że w takim wydaniu Szulim wygląda jak... młoda Grażyna Szapołowska.

Agnieszka Szulim jest ambasadorką ekskluzywnego warszawskiego butiku Moliera 2. Na początku czerwca na Instagramie pokazała zakulisowe wideo z sesji w krótkiej czarnej sukience i króliczymi uszami na głowie. Teraz pochwaliła się kolejnym zdjęciem - tym razem w króliczej masce i sukience z rozcięciem eksponującym zgrabne nogi.

Agnieszka Szulim Instagram.com/aganajezykach

Fani w komentarzach nie szczędzili dziennikarce komplementów. Tradycyjnie pojawiły się nieco złośliwe porównania aparycji Szulim do Dody, ale internauci dostrzegli podobieństwo nie tylko do wokalistki. Jeden z nich stwierdził, że w takim wydaniu Szulim wygląda jak... młoda Grażyna Szapołowska.

Wow, klasa!
Piękna dlugonoga.
Trochę jak młoda Szapołowska - pisali w komentarzach.

Co Wy na to? Dostrzegacie podobieństwo?