Ilona Wrońska odchodzi z "Na Wspólnej". Czy scenarzyści uśmiercą Kingę Brzozowską?

Wielkie zmiany w "Na Wspólnej" - odchodzi jedna z głównych aktorek serialu. Co dalej z jej postacią?

Serialowa Kinga Brzozowska żegna się z "Na Wspólnej". Grająca ją Ilona Wrońska była związana z produkcją TVN od 2003 roku. Podobnie zresztą jej mąż, Leszek Lichota. Oboje zapowiadali, że wyjeżdżają do Australii już w zeszłym roku. Zmienił się jednak cel ich podróży. Wraz z dziećmi, Nataszą i Kajetenem, jadą do Stanów Zjednoczonych na pół roku. Jak to wpłynie na losy serialowej Kingi?

Kinga Brzozowska zdradzi męża, a Michał dowie się o wszystkim i postanowi rozstać się z żoną. Przypuszczano, że scenarzyści uśmiercą jej postać, ale wymyślili coś innego. Wyślą Kingę na zagraniczny staż.

Kinga wróci do Polski chwilę po tym, jak wrócę ja. Czyli w przyszłym roku. Dla mnie ciekawiej jest, jak coś się dzieje, nie ma monotonii, można coś zagrać, pokazać emocje.Na szczęście nie będzie mnie tu w czasie, kiedy zostaną wyemitowane odcinki, w których Kinga zostawia męża i zdradza go, uniknę więc pełnych wyrzutu spojrzeń - powiedziała Ilona Wrońska w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Michał natomiast pozna w tym czasie nową kobietę! Już nie możemy się doczekać tego wątku, a Wy?

yNa Wspolnej, odcinek 206121.10.2014foto: TVN/Radek OrzelRobert Kudelski, Ilona Wronska, Bartek Kaszuba, Piotr NowakTVN/RADEK ORZEŁ

aga
Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (9)
Ilona Wrońska odchodzi z "Na Wspólnej". Czy scenarzyści uśmiercą Kingę Brzozowską?
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 30 razy 26

  LO matko a ile razy Michał zdradzał Kingę w tym serialu i ona jakoś go nie rzucała....a tu raz jej sie zdarzyło i ten wielce obrażony hahahahahahahah

 • Gość: Aneta

  Oceniono 11 razy 11

  Wątek Kingi i Iwa jest po prostu fatalny - jak można było wziąć takiego aktora na kochanka Kingi? Oni w ogóle do siebie nie pasują, sceny miłosne są mocno na siłę, on jest w tym taki nieporadny i nie wierzę, że jakakolwiek kobieta zdradziłaby przystojnego męża z kimś takim.

 • fanizymiko

  Oceniono 13 razy 11

  fascynujące....

 • malczes

  Oceniono 11 razy 7

  "Można coś zagrać, pokazać emocję" powiedziała aktorka jednej miny.

 • czarna850608

  Oceniono 5 razy 1

  chyba rzucę się pod pociąg....

 • Gość: AREK

  0

  AREK NOWICKI

 • Gość: mycha

  Oceniono 8 razy -2

  a my tego nie będziemy oglądać :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX