Kuba Wojewódzki nazwał ją "najbrzydszą dziennikarką w Polsce". A Karolina Korwin Piotrowska... Tego się można było spodziewać

Ciąg dalszy medialnej potyczki Kuby Wojewódzkiego i Karoliny Korwin Piotrowskiej. Najpierw nie chciała sprawy komentować, teraz nabija się z jego słów.
"Najbrzydsza dziennikarka w Polsce" Karolina Korwin-Piotrowska odpowiada na zaczepkę Wojewódzkiego Ciąg dalszy medialnej potyczki Kuby Wojewódzkiego i Karoliny Korwin Piotrowskiej. Najpierw nie chciała sprawy komentować, teraz nabija się z jego słów. Od lat nie darzą się sympatią, a ostatnio dali temu upust w social mediach. Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała Michała Żebrowskiego za "lans na zdjęcie ze szpitala", a w obronie aktora stanął jego przyjaciel (i wróg KKP) Kuba Wojewódzki. Mocny wpis dziennikarza, w którym nazwał ją, między innymi, "najbrzydszą dziennikarką w Polsce", nie zrobił jednak na niej wrażenia. W rozmowie z nami zapewniała, że nie ma potrzeby komentowania jego słów. Kiedy jednak zamieściła na Instagramie zdjęcie nowych butów, spostrzegawczy od razu dopatrzyć mogli się w hasztagach kilku złośliwości: "#adidasoriginals wreszciemam #kupilamzaswoje #najbrzydszadziennikarkawPolsce #ciekaweilebedzielajkow #cotobedzie". Wcześniej natomiast opublikowała zdjęcie kosmetyków i tam również znalazły się ciekawe przypisy: "#najbrzydszadziennikarkawPolsce #mozemipomoga #cotobedzie". Na tym się nie skończyło. Dziennikarka przydomek nadany jej przez Wojewódzkiego przeniosła na koszulkę! Ma do siebie dystans? A może powinna przestać już roztrząsać sprawę?

Od lat nie darzą się sympatią, a ostatnio dali temu upust w social mediach. Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała Michała Żebrowskiego za "lans na zdjęcie ze szpitala", a w obronie aktora stanął jego przyjaciel (i wróg KKP) Kuba Wojewódzki. Mocny wpis dziennikarza, w którym nazwał ją, między innymi, "najbrzydszą dziennikarką w Polsce", nie zrobił jednak na niej wrażenia. W rozmowie z nami zapewniała, że nie ma potrzeby komentowania jego słów. Kiedy jednak zamieściła na Instagramie zdjęcie nowych butów, spostrzegawczy od razu dopatrzyć mogli się w hasztagach kilku złośliwości.

#adidasoriginals wreszciemam #kupilamzaswoje #najbrzydszadziennikarkawPolsce #ciekaweilebedzielajkow #cotobedzie

Karolina Krowin PiotrowskaInstagram.com/karolinakp

Wcześniej natomiast opublikowała zdjęcie kosmetyków i tam również znalazły się ciekawe przypisy:

#najbrzydszadziennikarkawPolsce #mozemipomoga #cotobedzie

Kosmetyki Karoliny Korwin PiotrowskiejInstagram.com/karolinakp

Na tym się nie skończyło. Dziennikarka przydomek nadany jej przez Wojewódzkiego przeniosła na koszulkę!

 

Karolina Korwin PiotrowskaFacebook.com/magieltowarzyski

 

Ma do siebie dystans? A może powinna przestać już roztrząsać sprawę?

aga

 

Kuba Wojewódzki