Kuba Wojewódzki nazwał ją "najbrzydszą dziennikarką w Polsce". A Karolina Korwin Piotrowska... Tego się można było spodziewać

Ciąg dalszy medialnej potyczki Kuby Wojewódzkiego i Karoliny Korwin Piotrowskiej. Najpierw nie chciała sprawy komentować, teraz nabija się z jego słów.
"Najbrzydsza dziennikarka w Polsce" Karolina Korwin-Piotrowska odpowiada na zaczepkę Wojewódzkiego Ciąg dalszy medialnej potyczki Kuby Wojewódzkiego i Karoliny Korwin Piotrowskiej. Najpierw nie chciała sprawy komentować, teraz nabija się z jego słów. Od lat nie darzą się sympatią, a ostatnio dali temu upust w social mediach. Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała Michała Żebrowskiego za "lans na zdjęcie ze szpitala", a w obronie aktora stanął jego przyjaciel (i wróg KKP) Kuba Wojewódzki. Mocny wpis dziennikarza, w którym nazwał ją, między innymi, "najbrzydszą dziennikarką w Polsce", nie zrobił jednak na niej wrażenia. W rozmowie z nami zapewniała, że nie ma potrzeby komentowania jego słów. Kiedy jednak zamieściła na Instagramie zdjęcie nowych butów, spostrzegawczy od razu dopatrzyć mogli się w hasztagach kilku złośliwości: "#adidasoriginals wreszciemam #kupilamzaswoje #najbrzydszadziennikarkawPolsce #ciekaweilebedzielajkow #cotobedzie". Wcześniej natomiast opublikowała zdjęcie kosmetyków i tam również znalazły się ciekawe przypisy: "#najbrzydszadziennikarkawPolsce #mozemipomoga #cotobedzie". Na tym się nie skończyło. Dziennikarka przydomek nadany jej przez Wojewódzkiego przeniosła na koszulkę! Ma do siebie dystans? A może powinna przestać już roztrząsać sprawę?

Od lat nie darzą się sympatią, a ostatnio dali temu upust w social mediach. Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała Michała Żebrowskiego za "lans na zdjęcie ze szpitala", a w obronie aktora stanął jego przyjaciel (i wróg KKP) Kuba Wojewódzki. Mocny wpis dziennikarza, w którym nazwał ją, między innymi, "najbrzydszą dziennikarką w Polsce", nie zrobił jednak na niej wrażenia. W rozmowie z nami zapewniała, że nie ma potrzeby komentowania jego słów. Kiedy jednak zamieściła na Instagramie zdjęcie nowych butów, spostrzegawczy od razu dopatrzyć mogli się w hasztagach kilku złośliwości.

#adidasoriginals wreszciemam #kupilamzaswoje #najbrzydszadziennikarkawPolsce #ciekaweilebedzielajkow #cotobedzie

Karolina Krowin PiotrowskaInstagram.com/karolinakp

Wcześniej natomiast opublikowała zdjęcie kosmetyków i tam również znalazły się ciekawe przypisy:

#najbrzydszadziennikarkawPolsce #mozemipomoga #cotobedzie

Kosmetyki Karoliny Korwin PiotrowskiejInstagram.com/karolinakp

Na tym się nie skończyło. Dziennikarka przydomek nadany jej przez Wojewódzkiego przeniosła na koszulkę!

 

Karolina Korwin PiotrowskaFacebook.com/magieltowarzyski

 

Ma do siebie dystans? A może powinna przestać już roztrząsać sprawę?

aga

 

Kuba Wojewódzki

Więcej o:
Komentarze (45)
Kuba Wojewódzki nazwał ją "najbrzydszą dziennikarką w Polsce". A Karolina Korwin Piotrowska... Tego się można było spodziewać
Zaloguj się
 • Gość: smutna

  Oceniono 224 razy 190

  Oboje są godni pożałowania i siebie warci.
  Jaki naród, taki showbiznes. On udaje wiecznego chłopca w krótkich majtkach, ona udaje bardziej światową niż jest. Kiedyś ją szanowałam za wiedzę o filmie (w epoce tap model któż by pamiętał, że od wiedzy o filmie zaczynała), a jego tolerowałam jako enfant terrible polskiej telewizji póki był młodzikiem i bycie niesfornym Dyziem telewizji jakoś do niego pasowało. Teraz oboje, jak niegdyś śpiewał Maleńczuk, pogwałcili zasady własnej maskarady. I oboje są w równej mierze groteskowi, żałośni i w sumie pożałowania godni. Żadnego z nich nie jestem w stanie traktować poważnie.

 • sensacja

  Oceniono 105 razy 41

  Hipokryzja w tym światku nadal mnie zadziwia. KKP wytyka innym, że upubliczniają swoje życie prywatne, a sama wstawia zdjęcia swoich kosmetyków i butów. No sorry, ale co jest jak nie potrzeba zainteresowania sobą? jak nie może pochwalić się narzeczonym/mężem/dziećmi to chwali się butami i maseczkami. Tyle, że to wygląda na lokowanie produktów.

 • lech2011

  Oceniono 80 razy 38

  Od kiedy powiedziała, że do Polańskiego jako artysty należy stosować inne kryteria, więc jest niewinny za gwałt na 13-to latce dla mnie jest również najgłupsza.
  A Wojewódzkiego nie oglądam, nie moja bajka.

 • Odfrankuj Kredyt

  Oceniono 39 razy 23

  A moim zdaniem najbrzydszą dziennikarką w Polsce jest Kuba Wojewódzka, no ale ja się nie znam... :P

 • Gość: kika

  Oceniono 30 razy 20

  Wojewódzki nie mówił nic na temat jej urody, więc zachowanie KKP jest co najmniej dziwne. Jeśli KKP może wszystkim przypinać łatki, dlaczego miałaby ona być wyjątkiem ?

 • Gość: KubaToWyspa

  Oceniono 20 razy 18

  Kuba ma rację, chociaż to żaden argument w dyskusji. Ona brzydka a on pusty. Jedno jest pewne - oni nie powinni mieć dzieci. A już na pewno wspólnych.

 • shawmut

  Oceniono 26 razy 16

  On nie dostrzega swojej śmieszności i chamstwa. Ona pokazując brzydkie buty pokazuje dystans do spuchniętych nóg, ale czy wyjdzie jej to na zdrowie?

 • Gość: bleble

  Oceniono 29 razy 13

  lokowanie produktu, polega na prezentowaniu jakiegoś towaru jako integralnej treści filmu, teledysku czy plakatu, z założenia ta forma reklamy nie powinna w manifestacyjny sposób zwracać naszej uwagi, a jedynie wpływać na podświadomość, więc jakie to 'lokowanie"?
  myślę, że to taka mała prowokacja, a nie chęć chwalenia się kosmetykami, czy ciuchami!!!

 • Gość: Polak

  Oceniono 23 razy 11

  WK przesadza w promowaniu chamstwa. Pod pozorem "luzu" ten podstarzały chłopiec przedstawia zwykłe prostactwo i chamstwo jako coś normalnego, wręcz fajnego. Ataki ad personam są niedopuszczalne. A nazwanie kobiety najbrzydszą w Polsce to już szczyty chamstwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX