Donald Trump obraża Heidi Klum. "Nie jest już dziesiątką". Odpowiedź modelki MISTRZOWSKA

Donald Trump w swojej kampanii wyborczej nie stroni od kontrowersji. Obrażał Latynosów, "zasłynął" seksistowskim komentarzem pod adresem dziennikarki telewizyjnej. Teraz w nietaktowny sposób ocenił, jego zdaniem, przemijającą urodę Heidi Klum. Modelka nie pozostała mu dłużna.
Donald Trump obraża Heidi Klum Nie jest już dziesiątką". Odpowiedź modelki MISTRZOWSKA Donald Trump w swojej kampanii wyborczej nie stroni od kontrowersji. Obrażał Latynosów, "zasłynął" seksistowskim komentarzem pod adresem dziennikarki telewizyjnej. Teraz w nietaktowny sposób ocenił, jego zdaniem, przemijającą urodę Heidi Klum. Modelka nie pozostała mu dłużna. Donald Trump prowadzi w wyścigu po nominację prezydencką partii republikańskiej. Niepoprawne politycznie wypowiedzi zdają się nie szkodzić jego popularności. Ostatnio w wywiadzie dla "New York Times" zabrał się za ocenianie urody Heidi Klum. Jego zdaniem "niestety nie jest już 10-ką". Dwa dni później modelka wrzuciła do sieci wideo-komentarz. Na filmie postać z maską Trumpa symbolicznie "odbiera" Heidi jej najwyższy status piękna, ową 10-kę, zostawiając ją z oceną 9,99. Modelka, najpierw zszokowana, wzrusza później ramionami i uśmiecha się. Dalszego komentarza Klum udziela w hashtagach, którymi opisała zamieszczone na Facebooku wideo. #TrumpPrzemówił #niestety #9,99 #JużNie10 #ITakNieźleMiPoszło #HeidiDepczeTrumpa #PięknoJestWOkuObserwowanego - Klum zażartowała w towarzyszących filmowi hashtagach. To nie pierwszy raz kiedy Trump w bardzo nietaktowny sposób wypowiada się o kobietach. Na początku sierpnia stwierdził, że dziennikarka prowadząca debatą telewizyjną kandydatów Partii Republikańskiej, była wobec niego wrogo nastawiona, bo miała okres. Na Twitterze bronił się później stwierdzając, że w Stanach Zjednoczonych "jest zbyt wielu poprawnie politycznych głupców".

Donald Trump prowadzi w wyścigu po nominację prezydencką partii republikańskiej. Niepoprawne politycznie wypowiedzi zdają się nie szkodzić jego popularności. Ostatnio w wywiadzie dla "New York Times" zabrał się za ocenianie urody Heidi Klum. Jego zdaniem "niestety nie jest już 10-ką". Dwa dni później modelka wrzuciła do sieci wideo-komentarz. Na filmie postać z maską Trumpa symbolicznie "odbiera" Heidi jej najwyższy status piękna, ową 10-kę, zostawiając ją z oceną  9,99. Modelka, najpierw zszokowana, wzrusza później ramionami i uśmiecha się.

Heidi Klum komentuje słowa Donalda TrumpaScreen z Facebook.com/HeidiKlum

Dalszego komentarza Klum udziela w hashtagach, którymi opisała zamieszczone na Facebooku wideo.

#TrumpPrzemówił #niestety #9,99 #JużNie10 #ITakNieźleMiPoszło #HeidiDepczeTrumpa #PięknoJestWOkuObserwowanego - Klum zażartowała w towarzyszących filmowi hashtagach.

Twitter Heidi KlumScreen z Twitter.com/heidiklum/

To nie pierwszy raz kiedy Trump w bardzo nietaktowny sposób wypowiada się o kobietach. Na początku sierpnia stwierdził, że dziennikarka prowadząca debatą telewizyjną kandydatów Partii Republikańskiej, była wobec niego wrogo nastawiona, bo miała okres. Na Twitterze bronił się później stwierdzając, że w Stanach Zjednoczonych "jest zbyt wielu poprawnie politycznych głupców".

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (44)
Donald Trump obraża Heidi Klum. "Nie jest już dziesiątką". Odpowiedź modelki MISTRZOWSKA
Zaloguj się
 • Gość: kolo

  Oceniono 260 razy 224

  No tak. Skoro jest zbyt wiele poprawnych politycznie glupcow, to on postanowil byc glupcem niepoprawnym politycznie! ;-)

 • Gość: Heidi

  Oceniono 220 razy 202

  W sumie to nie powinien sie wypowiadac na temat wygladu. Sam nigdy nie byl wyzej niz "6" i to wylacznie biorac pod uwage milardy na koncie. Bo bez nich to to tak "2" lub "3".

 • Gość: foolbuster12

  Oceniono 217 razy 195

  To śmieszne że Trump krytykuje kogokolwiek za wady urody - przecież on sam wygląda jak świeżo wykopane z grobu zwłoki.

 • Gość: gosc

  Oceniono 121 razy 105

  Najśmieszniejsze jest to ze na Trumpa glosuja gołodupce z nadzieja chyba ze jak on będzie rządził to im będzie tez lepiej, ten typ gdy mógł to w ogóle by swoim pracownikom nie płacił

 • art_102

  Oceniono 62 razy 62

  Z tą swoją farbowaną treską czy zaczeską, czy co on tam na tej głowie ma, mógłby sobie darować takie złośliwości, szczególnie wobec laski, której do pięt nie dorasta...
  Facet słynie z umiłowania do napompowanych w kazdym mozliwym miejscu barbiowatych dupencji i takich samych kolejnych żon, to wygląd normalnych kobiet jest mu obcy. Jest mu obcy również dlatego, że nawet mimo ogromnej kasy, żadna normalna laska z IQ powyżej rozwielitki się go nie tyka. Nawet gdyby jakaś desperatka się znała i przymknęła oko na jego "urok", to znieść jego beblania nie da rady..., Gość uwierzył, ze jego IQ rośnie razem z kontem, no niestety, jest tylko kolejnym głupcem, któremu się pofarciło, szkoda, ze nie komuś mądrzejszemu, przynajmniej umiałby coś sensownego z tą kasą zrobić, zamiast finansować kolejne sztuczne cycki

 • Gość: M

  Oceniono 75 razy 59

  Szczerze ? Wolałbym spotkanie z tą panią niż z tym żałosnym panem frustratem. Pewnie ma kłopoty z erekcją ;)

 • antobojar2

  Oceniono 75 razy 45

  Taka właśnie jest Ameryka..

  Arogancki, podstarzały playboy, kandyduje na Prezydenta, który ma dostęp do atomowego guzika.. nie wspomina nawet o tym że jego kraj zamordował miliony niewinnych ludzi, wprowadza chaos na całym świecie, żyje z eksportu morderczych broni.. ale za to dogryza pięknej dziewczynie, która wcześniej, pewnie odrzuciła obleśnego starucha..

  A Polska, gdyby wygrał, będzie mu się wczołgiwała w pewne miejsce.. bez wazeliny..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX